Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő akit ütött...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő akit ütött már meg a párja expárja?

Figyelt kérdés
Nekem egyszer volt ilyen eset mikor egy férfit megöleltem ő ezt látta és megsem kérdezte az okát csak adott egy pofont (szerencsémre nem erőböl mert akkor már nem élnék).
2014. nov. 22. 23:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Eddig nem, de ezek után se legyen különben összebarátkozik a pisztolyomból kilőtt tölténnyel.
2014. nov. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ennél bonyolultabb kérdést még nem láttam.
2014. nov. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Mért bonyolult?
2014. nov. 22. 23:29
 4/17 anonim ***** válasza:
a vizipisztolyos nagyon kemeny :DD
2014. nov. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Van.
2014. nov. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%

férfi.

én ütöttem már meg az exem, mert kiderült hogy csal még én dolgozok hogy ő napközben tudjon vásárolgatni meg szolizgatni.

mikor kiderült, még neki állt feljebb, és úgy beszélt velem mint egy utolsó senkivel, kapott olyan pofont, hogy egyből tudta hol a helye, a kis riherongy.

2014. nov. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

ez az eset pl azért bonyolult,mert amit leírtál a kérdésben,az az egyik legpatkányabb női játszma is lehet aminek a pszichológia külön nevet is adott "harcoljatok értem" a neve.

a lényege,hogy társaságban direkt féltékenyíted az erre hajlamos pasidat,aztán a krapekok összeverekednek,te meg felértékel magad,hogy érted harcolnak a férfiak.

itt meg ugye megsemmisült a játszma,mert átlátott rajta a pasid.

ennyiből én ezt veszem le.

2014. nov. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Engem sajnos igen
2014. nov. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Soha:-)


Egyszer egy exem 10 eve megprobalta de egybol elkaptam a kezet es eltortem az orrat:-))A kick box es a krav maga csodakra kepes:-)))


Viccen tul ezt leszamitva mindig ertelmes, normalis pasijaim voltak akik barmennyire is idegesek egy nore /no miatt inkabb belevernek okollel a falba, de nem utik meg a not.Ez egyebkent alap, szerintem.

2014. nov. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Én rendszeresen verem a nőket. De azért mert megkérnek rá.:P
2014. nov. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!