Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon kívánom a szexet, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kívánom a szexet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hát hol is kezdjem... Nagyon nagyon fiatal vagyok, de fejlett a koromhoz képest... 14 éves vagyok, van már 8 hónapja egy barátom (ő 15), akit nagyon nagyon szeretek.Még szűz vagyok, nem is szeretném elveszteni 17-18 alatt, és ezt a barátom is helyesli, ő sem akarja. Hát, észrevettem hogy néha felizgul rám...azaz éreztem amikor az ölébe ültem vagy hasonló szituációkban. Az a gondd hogy én is kívánom. Amúgy nem tapiz le, nem paráználkodik velem, nagyon rendes fiú egészséges szexuális vággyal...csak én is nagyon kívánom. Első alkalommal így az ölébe ültem szemben, pont arra a részre, és pont éreztem a csiklómnál is...és eszméletlenül tetszett. Csóknál próbáltam többször helyezkedni annyira finom érzés volt. Miután hazamentem érdekes dolgot tapasztaltam...életemben először teljesen benedvesedtem. Ez attól lehet? Már azóta többször is előfordult hasonló okok miatt:D De aznap este először próbálkoztam az önkielégítéssel. Annyira nagyon kívánom hogy az leírhatatlan..tudom ,hogy nemszabad, de akkoris. Először csak dörzsöltem, de olyan jó volt....szinte bepisiltem...azután magambacsúsztattam az ujjam...az az érzés....az egész testem remegett. Eszméletlen volt. Ma már alig birom ki 3 napig maszturbáció nélkül. A hajkefém végét használom ami elég vastag, teljesen magambacsúsztatom, a legjobb az amikor gyorsan csinálom, nedvesen és valami tusfürdővel síkosan ki-be mozog. Olyankor úgyérzem más világon vagyok, elképesztően jó. Kezdek aggódni, ez nem normális... forduljak szakemberhez?

2014. nov. 22. 23:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
A vegeeig egesz hiheto volt
2014. nov. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen normalis! En is a hajkefem vegevel szoktam:D

Egyebkent ha szeretitek egymast, akkor nincs ertelme varni, fekudjetek le egymassal

2014. nov. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Akkor a szűzhártyának már annyi gondolom.
2014. nov. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

14 evesen mikbe vagy xd

amugy ha jol esik csinald

2014. nov. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire akarod, akkor minek vártok? Nem kell annyira felfújni a témát, csak védekezzetek.
2014. nov. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mert a szüleim nem engednék amúgysem:(
2014. nov. 22. 23:38
 7/11 anonim ***** válasza:
23%
Huhhh, a végére már egészen felállt ;)
2014. nov. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt bármit is mondanék: 22/F


Egyrészt, ahogy fentebb írták: A szüzességed már ne féltsd, az oda lett a hajkeféd által... Őrizd meg jól :)

Így már az első aktus sem fog fájni. Az más kérdés, hogy meddig fog tartani? Illetve, hogy a párodé van-e akkora, mint egy hajkefe nyele..

Ha kívánjátok egymást, akkor nem tart vissza senki, a szülőknek nem is kell tudni.

Persze van lehetőségetek másra is. Petting. Ez tulajdonképpen behatolás nélküli együttlét. Többnyire ugye orális kielégítésről van szó. Meg persze a kezetek is használhatjátok.

Ha rám hallgatsz, akkor már most vesztek egy csomag óvszert (nem tablettát, nem gyógyszert, nem kell az még, hogy bele piszkáljanak a hormon háztartásodba)

Egyenlőre csak üljetek le, és beszélgessetek arról, hogyan szoktátok kielégíteni magatokat. Majd mutassátok is meg. Így elérhetitek, hogy ne szégyenljétek azt, amitek van. Később persze cserélhettek. Így tanulhattok egy kis önkontrollt is.

Aztán jöhet a valódi petting. Ha viszont már nem tudjátok türzőtetni magatokat, akkor használjatok gumit! Mindig legyen valamelyikőtöknél. Már nem ciki a tesco-ban meg venni.

Sok sikert :)

2014. nov. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kamu.
2014. nov. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Feleslegesen kínozzátok magatokat, dugjatok nyugodtan, az élet rövid. Csak ne felejtkezzetek meg védekezni, javaslom az óvszert, semmi esetre se megszakításos módszert válasszátok.
2014. nov. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!