Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ti hazamentetek volna a csajjal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biohazardxxx kérdése:

Ti hazamentetek volna a csajjal?

Figyelt kérdés
A csaj mélyen depressziós látszik is rajta hogy ketyere de nem közveszélyes. nem csúnya, ápolt csak értelmileg kb 10/4. valamibe belezakkant :S beszéltem vele és felajánlotta kb 10 perc után hogy aludjak nála de nem mertem nehogy valami nagyobb gondot okozzak nála ha lelépek.. Ti elmentetek volna megdugni?

2014. nov. 23. 04:18
1 2
 1/15 anonim válasza:
Simán!
2014. nov. 23. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Alap.
2014. nov. 23. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Imádom a "kattant" csajokat!

szóval a válasz igen!

2014. nov. 23. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
dehogyis! kattanttal sose kezdj semmibe!!!
2014. nov. 23. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én vittem volna hozzánk.
2014. nov. 23. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Persze

hülye voltál

2014. nov. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

Jóp tetted hogy otthagytad. A többi meg aki irkál az egy kis szűz pöc..sök akik a szomszéd oregasszonyt is megdugnák....

Szóval jobban jártál.

2014. nov. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

Jól tetted.

Nem tudod mi kezd el kavarni utána. Tapadás, hivogatás, stb... szóval nem tudni mennyire zűrös.

2014. nov. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Diagnózist ki látott róla ? Egy rövid beszámoló alapján már mennek a figyelmeztetések róla . A figura kehet csak dugni akart a lány meg kapcsolatot és érzelmeket . Így a lány megúszta a kellemetlenséget nem a kérdező a mázlista .
2014. nov. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

lényegében megrémitett és ez elég diagnózis... bazzeg 27 vagyok katonának szeretnék menni szal nem vagyok se félős se félénk tipus dugtam én már 35 éves házas asszonyt is hogy a gyerek a másik szobában volt a férje meg dolgozott és rendör volt... szal nem vagyok szivbajos Bár mentésgemre szolgáljon ez csak utólag tudtam meg :D Szóval a csajon látszott hogy nem a vidám dilis tipus hanem a mosolygós kicsit depis méllyen valami nagyon komoly gondja van tipus.... Hallottam olyat egy ismerősömtől hogy állítólag megerőszakolták és azóta kattant be de lehet az alkoholista apja bántotta és azért bár ez csak az én tippenp. vlt olyan barátnőm akit megerőszakoltak mielőtt összejöttem vele és túllépett rjata boldogok voltunk együtt....


Szóval ezen a csajon látsuodott hogy depressziós vlakit mintha állandóan keresett volna ésfura volt szabályosan féltem tőle ha elmegyek hozzá tuti nem szabadulok majd többet tőle bár barátom javasolta se nevet se számot ne adjak meg neki mert zakkant a csaj... könnyű numera lett volna most igy nekem is szakitás után és jó lett volna kicsit játszani vele az ágyban de féltem nehogy bekattanjon :S

2014. nov. 23. 17:54
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!