Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire természetes, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire természetes, hogy lány tesóm egyik fiú osztálytársa megbámult, amikor átjött nálunk?

Figyelt kérdés
Szóval én otthon általában pólóban, atlétában és egy szál boxerban szoktam lenni, most sem volt ez másképp, átjött nálunk tesóm fiú osztálytársa és folyton bámult lefelé, a fenekem környékét és a péniszem környékét, persze én úgy csináltam, mintha nem vettem volna észre.

2014. nov. 23. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Felmérte az erőviszonyokat. Jó csak vicc volt, ki tudja miérz bámult.
2014. nov. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Gerjed a farkadra:)
2014. nov. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
még ha odapillant, akkor azt mondom, hogy jó, de végig ott volt a szeme, amíg a nappaliban voltunk
2014. nov. 23. 20:06
 4/7 anonim válasza:
mennyi dős volt?
2014. nov. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
18, én pedig 19 vagyok
2014. nov. 23. 20:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy meleg.
2014. nov. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nem lógott ki a bréd?
2014. nov. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!