Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátság extrákkal típusú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal típusú kapcsolatban normális?

Figyelt kérdés
Heti 2x minimum találkozunk valamire.. van hogy csak smár, tapi van hogy orál de a leggyakoribb a szex. mikor mensi van akkor csak orál (srácnak) .. mivel a csaj már túl van az análon de a srác még nincs de ki szeretné próbálni, beleférne egy ilyen jellegű kapcsolatba?

2014. nov. 23. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért ne? Szexeltek egymással, ha mindketten bennevagytok, akkor uccu. Nem értem, miért ne lehetne :)
2014. nov. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Mar eddig is alap kellett volna, hogy legyen.
2014. nov. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális az én megítélésemben.

Persze a résztvevők véleménye számít, de szerintem csak felelősségkerülés az egész.

2014. nov. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
felelősség kerülés? o.O
2014. nov. 23. 21:13
 5/6 anonim ***** válasza:

SZVSZ arra gondol, hogy nem akartok kapcsolatot, mert felelősséggel jár.

Ha tudná, hogy hány egyetemista lány csinálja ezt, mert nincs ideje pasikkal foglalkozni...

Ha valóban a szex a lényeg, akkor kisérletezzetek. Jobbat nem is tehetnétek :)

2014. nov. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A barátság extrákkal kapcsolat veszélyes. Én három éve ragadtam egy ilyenbe, csak már úgy hívják, hogy "barátság élettársi kapcsolattal". Nagy a boldogtalanság és az elhízás veszélye. Már nagyon kilépnék belőle, csak éppen egy lakásvásárlás/felújítás előtt állok, még nincs meg a lakás, addig nincs is hová mennem. Kissé eltértem a témától, bocs!
2015. okt. 14. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!