Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen érzés a hüvelyi orgazmus?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a hüvelyi orgazmus?

Figyelt kérdés
Sokszor éreztem már azt h nagyon közel vagyok, de vhogy mindig elmúlt ez az érzés. Mindig érzem, hogy "na most kell belehúzni" :D aztán jön az érzés olyan mintha nyomnék vagy én nem is tudom :D úgy visszatartom a levegőt és összeszorítom a hüvelyemet. Tényleg.. érzem is h ott vagyok mindjárt a csúcson, de kb 5 mp múlva elmúlik az az érzés aztán 10 mp múlva megint előjön aztán ez van kb 5 percen keresztül utánna meg már mondjuk úgy h nem is élvezem.. mivan velem? kb 2 hónapja vesztettem el...
2008. aug. 15. 20:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%
Megmutassam?
2008. aug. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
nem a viccre vok kiváncsi
2008. aug. 15. 20:36
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt hüvelyi orgazmusom,sok helyen olvastam h nem is létezik 2 fajta orgazmus csak egy.Hát nem tom.A csiklóval próbálkozzatok:P az bejön!
2008. aug. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
Ki viccelt itt? Komolyan beszélek. Ha írok emilt válaszolsz?
2008. aug. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
nem azt kértem h mutasd meg. hanem kiváncsi voltam milyen érzés lehet. vagy hogy amit én éreztem az az-e volt...
2008. aug. 15. 21:15
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mikor azt érezted akkor nem hagyta abba a barátod vagy nem tért át kicsit más mozgásra?Lehet azt érezted,csal elmozdult a helyéről!:P
2008. aug. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
nem hagyta abba. épp ezaz h akkor jobban elkezdte xD
2008. aug. 15. 21:19
 8/18 anonim ***** válasza:
25%

Jaa..inkább csak a mese érdekel róla mintsem átélnéd? :D

BOCS :D

2008. aug. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hát.. ha a barátommal nem sikerül veled sem hinném...
2008. aug. 15. 21:41
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Többféle orgazmus létezik, hüvelyi, csiklós, és anális is. A csiklós az amit szinte minden nő képes átélni, ugyanis a csikló egy elérhető szerv. A hüvelyihez a g-pont ingerlése kell, amit meg is kell találni, és az nehezebb, mert belül van, és van olyan nő akinek annyira mélyen hogy nem is lehet elérni. Igy van az anális is. Nem mindenkinek van hüvelyi orgazmusa, ne akarj erre törekedni.

Egyébként is mégcsak 2 hónapja veszitetted el, inkább fedezzétek fel egymás testét mert abból lesznek a jó kis orgazmusok később. Kell hozzá némi tapasztalat és türelem is ami csak idővel fog kialakulni.

Az amit érezhetsz, az lehet orgazmus közeli álapot is akár, de ezt még tanulni kell, neked is és neki is. Ne akard annyira, sokkal hamarabb el fogsz jutni.

2008. aug. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!