Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Honnan vegyek vibrátort ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan vegyek vibrátort ha még nem múltam el 18?

Figyelt kérdés

Internet kilőve,mivel anyámék megnézik a csomagjaimat, de ez egy másik történet

Debrecen-ben lakok tehát itt van e olyan bolt


2008. aug. 15. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Esetleg kérj meg egy közeli barátnőt/hozzádtartozót aki elmúlt 18 h vegyen neked egyet.
2008. aug. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ezt kihagytam sajnos nincs 18 év feletti barátom/barátnőm
2008. aug. 15. 21:19
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
megkérheted esetleg egy idősebb barátnődet akivel jóban vagy hogy rendelhesd meg hozzá és majd ő átadja...én így csináltam...nemvok debreceni de ahogy olvasgattam neten ott is van sexshop...
2008. aug. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom van e debrecenben ilyen bolt, de ha van, akkor gond nélkül kiszolgálnak, ha csak nem vagy 12 éves, mert akkor biztos körberöhögnének. Én 17 évesen vettem elöször, teljesen simán ment.
2008. aug. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Bemégy a boltba, mondod mi kell, az eladó nem valószínű hogy akadékoskodni fog, hogy nem vagy 18 max ha nagyon fiatal vagy (14-16). Nem ciki, az egy oan bolt hozzá van szokva az eladó. Ha nem tod hol a bolt: google.hu
2008. aug. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%

Esetleg rendelj egy barátnőd a neten.

Jelzés nélküli, diszkrét csomagolásban érkezik egy kamu névről. Mellesleg... sima rúdvibrátort még a Quelle is forgalmazott. Szerintem most is. :DD


Online szex shop 70/512-62-59

4031, Debrecen, Derék u. 66. 4/33

[link]


Szerintem beballaghatsz hozzájuk a "csomagodért" :))

2008. aug. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Én is debreceni vagyok megveszem neked együtt elmegyünk kälvin téren van kb 3000 töl vannak és mčg segiteni is tudnék

Märmint a boltba

2008. aug. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is debrecen vagyok:)

Nem múltam még el 18mikor megvettem az elsőt..szóval simán odaadják neked is:)

Ne parázz..játsz rá egy picit a korodra és kész:)

2008. aug. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sztem sem kérnek igazolványt, hacsak télleg nem vagy nagyon fiatal kinézetű a korodhoz képest. Egyébként voltam már én is ien boltban, de még nem láttam oan irást, hogy belépni csak 18 után! Ugyhogy fel a fejjel, és jó szórakozást!!!
2008. aug. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

egyszerű : ) nem kell vibrátor

keress inkább egy pasit az jobb :D

itt vagyok én D:

most látom hogy már 2éves a kérdés akkor meg no prob

2010. nov. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!