Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha először nyelem le a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha először nyelem le a párom spermáját és rosszul lettem, jött egy hányinger, de aznap addig nem ettem semmit, akkor az az oka hogy nem ettem vagy nem szeretem?

Figyelt kérdés
2008. aug. 16. 19:57
 1/9 anonim válasza:
94%
Lehet hogy mindkettő, lehet hogy csak az egyik. Én mikor lenyeltem, nem volt annyira jó, néha engem is kerülgetett egy öklendezési roham, igaz, hányinger nem. Lehet hogy csak az első alkalom "sokkja" miatt volt. Egyébként lehet, hogy ha ettél volna előtte, még rosszabb lett volna. Javaslom, ha legközelebb lenyeled, igyál utána valami édes italt, gyümölcslét, vagy ilyesmit.
2008. aug. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Valószínűleg azért, mert nem ettél.

Esetleg nem "bírja" a szervezeted a spermát, vagy te az ízét.

A szeretet érezni kell, nem tapasztalni.

2008. aug. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Ki tudja, mindenkinél más... Rajtam átfut, én nem tudom lenyelni... Ha legközelebb is rosszul leszel, inkább ne nyeld le többet.
2008. aug. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
szerintem vedd a szádba a spermáját és csokold meg a párod és kérd meg hogy nyelje le ő. és ha ő lebírja, akkor veled van a gond(gond: nem szereted a spermát és kész).
2008. aug. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert gyenge akaratú cafka vagy azért.
2008. aug. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj lenyelni, ha nem akarod. Ki is köpheted. Nincs abból gond.
2008. aug. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Eleinte én is lenyeltem, bár irtóztam tőle. Ha nem lenne olyan rossz íze lenyelném most is, de nem bírom. Azóta "akció" után diszkréten kiköpöm egy zsebkendőbe és öblögetek vagy iszok valamit utána. Sztem ez jó ötlet lenne neked is.
2008. aug. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az ízt javítani lehet, ha a pároddal pl. ananászt etetsz. Az édesebb gyümölcsök állítólag kellemesebbé teszik az ízét, de pl. a hagymától, fűszerektől még keserűbb lesz.

Egyébként meg nem mindenki tudja lenyelni és sztem ezt a párod nem is várhatja el Tőled!

2008. aug. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
azért mert mulj el 12 éves és rájössz te buta
2008. aug. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!