Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pasim a sexet akarta tölem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim a sexet akarta tölem és meg is kapta, de most már megint akarja, de én nem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. aug. 16. 20:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%

Koptasd le :)

Mond meg neki, hogy te már nem akarsz vele lefeküdni. Ha normális, meg érti és békén hagy. De szerintem haggy fel ezzel a "kapcsolattal"... nem éri meg. :) Egy idő után egyre többet és többet akar. Neked lesz kellemetlen.

2008. aug. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Pl. tanulj meg értelmesen írni. Másrészt meg ha te is akarod, add meg neki, ha meg nem akarod, akkor ne. Miért kell ezt itt megkérdezni? Képtelen vagy magadtól dönteni egy ilyen egyszerű kérdésben??
2008. aug. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

a második ironak aszt kérdezek meg amit akrok itt!!

És a helyes irásrol nálad meg ne is beszéljünk én tanácsot kértem nem kioktatást

2008. aug. 16. 20:31
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Akkor együtt vagytok egy jót és kész. Mindenki örül.
2008. aug. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%

Nem a helyesírásról volt szó, hanem arról, hogy értelmetlenül fogalmazol, de mindegy.


Másrészt pedig nem azt mondtam, hogy ne kérdezz itt meg bármit, hát felőlem kérdezz. De ha egy ilyen alapvető kérdésben nem tudsz dönteni, akkor mit vársz az élettől? Meg mit vársz az ide írogatóktól? Mi döntsük el helyetted, hogy lefeküdj-e vele, vagy ne? És mi van, ha itt most pont annyian mondják, hogy feküdj le vele, mint amennyien azt, hogy ne? :D Akkor felteszed mégegyszer a kérdést, hogy hátha a következő körben valamelyikből több lesz? Ha nem vagy képes dönteni a saját életedről, akkor tarts magadnál egy tízforintost és inkább játsszál fej vagy írást. Pont ugyanennyi értelme van.

2008. aug. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Köszönjük a moderátornak, aki átfogalmazta értelmes szerkezetűvé a kérdést! :)
2008. aug. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
ha nem akarod, akkor mondd neki, hogy nem akarod és kész. van valami különösebb indoka, hogy nem akarod, vagy csak szimplán nem kívánod? azon könnyen segít, hogyha kicsit pettingeltek előtteXD vgy netán maga az együttlét nem volt olyan jó, hogy megint akarnád?
2008. aug. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

Sziasztok! A férfi azért férfi,mert szexet akar. Ne légy frigid, add meg neki, amit szeretne, gondolom, neked sem rossz az együttlét. Ha nem elégíted ki, lehet,h keresni fog valakit, aki megteszi ezt helyetted, és akkor majd magadra nézhetsz.


2. kommentálónak: Ha valaki bizonytalan valamiben, ide állítólag bizalommal írhat fel kérdést. Ha neked ez nem tetszik, töröltesd magad a rendszerből, és menj okoskodni valahova máshova. Köszi!

2008. aug. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó kommentelőnél a pont
2008. aug. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolso elötti komentálonak, nagyon köszi, a választ!!
2008. aug. 17. 08:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!