Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha csak 10 masodper...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha csak 10 masodpercig izgulok fel az elojatek kozben es utana mar nem is kivanom a sexet, csak a baratom miatt folytatom?

Figyelt kérdés
2008. aug. 17. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
lazulj el, koncentrálj jobban az érzésekre, és hagyd magad sokat kényeztetni. jó hosszú előjátékkal elég sok időre fel lehet izgulni. ez kicsit ellentmondásos számomra, hogy hogy lehet, hogy miután felizgulsz nem kívánod a szexet.kérd meg a barátodat hogy izgasson fel jobban. ne rögtön egymás lábai között kezdjétek, hanem elpször csak csókok az arcra nyakra, simogatás, stb. és akkor sokkal tartósabban fel lehet izgatni valakit.
2008. aug. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezzel a problémával én is így voltam. Nálam az volt a baj, hogy már nem szerettem az akkori barátomat és már csak megszokásból voltam vele. De nálad lehet az is, hogy nem jól izgat a barátod, nem tudja hol a jó neked és ezzel elrontja a kedved. Vagy esetleg nincsennek rossz emlékeid a szexel kapcsolatban amik tudat alatt gátolnak?
2008. aug. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
talan tenyleg ellentmondasosnak hathat a problema de azert nem kivanom utana mert a sex nem valt ki belolem semmit..
2008. aug. 17. 14:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Hosszú előjáték szinte minden ilyenre megoldás lehet. Amúgy ismerős probléma, nálam azért jött elő mert néhányszor nagyon szar volt a pasival... De a hosszú és megfelelő előjáték, illetve egy darabig semmi szex csak petting olyan dolgok amik sokat segítenek.
2008. aug. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!