Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nektek bejönnek a rockerek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejönnek a rockerek, lányok?

Figyelt kérdés

Jómagam igénytelen zsíroshajú, kócos, hányósnak látom őket. Elmennek egy pincekocsmába ahol 20wattos ízzók miatt félhomályban vagy az utcán úton útfélen padokon, parkokban szemetelve, bortól bűzösen részegen kódorognak, kirázzák a korpát is a fejükből majd széthányják a helyet ahol vannak, szétdobálják a poharakat törnek zúznak, kakaskodnak hozzájuk hasonló igénytelen hátizsákos pattanásos rockertársaikkal igénytelen magukat csúfító bóhóccipőre hasonlító bakkancsos lányokért, full feketében járnak szemüket feketére festik mint egy gyászoló öregasszony, hajukat coffba kötik mint a kislányok, nagy csúnyák fejre is, mit mondhatnék még?

A szobájuk egy lyuk ahová aludni se menne el egy hajléktalan sem, az anyjukat oltják, lázadoznak, vandálkodnak az utcán. Lányok nektek ez bejön?

18F



2014. dec. 22. 23:11
 1/5 anonim válasza:

Én magam is rocker vagyok-.-

L

2014. dec. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Oké, az első meglátásom, hogy rasszista vagy, a második pedig, hogy nagyon keveset tudsz erről a szubkultúráról.

A rockerség lényege, hogy ők imádják a rockot, metalt, stb... és ezt a kinézetükkel tükrözik. "az anyjukat oltják" -.- minden rocker akit ismerek tiszteli az anyját.

2014. dec. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Miért lennék rasszista? A rockerség egy rassz, egy faj vagy nép? :D Igazán elmés válasz volt, ülj le egyes.

Mellesleg el is felejtettem írni hogy a rockerek rasszisták, mert ők aztán azok, a többségük még neonáci is.

2014. dec. 23. 00:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Anarchista módon viselkedő (szemetelő, vandálkodó, mindent széttrógerkedő, káoszteremtő) neonácik? Gratulálok eme értelmes megnyilvánulásodhoz, kedves kérdező! Jót nevettem... Ja, várj, nem.
2014. dec. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Diamonocska válasza:
Magam is rocker vagyok.L Nem vagyok igénytelen és anyukámmal is tisztelettel beszélek. Nem kell megbélyegezni a rockereket..a többsége olyan mint amit leírtál sajnos. Az hogy valaki igénytelen az egyénfüggő. Szerintem is keveset tudsz erről a szubkultúráról.
2014. dec. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!