Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Én túl kicsinek érzem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én túl kicsinek érzem a péniszem. Pedig azt mondják hogy 15cm az pont elég. De én növelni szeretném. Szeretnék egy 19-20cm-s méretet elérni. Milyen technikával tehetem ezt meg, amihez nem kellenek méregdrága műszerek?

Figyelt kérdés
2008. aug. 18. 11:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
a kámaszutrában az van hogy a vastagság számít. és hogy ezt a méhecske fullánkjával érheted el, úgy hogy megcsipedet a péniszed, csak aztán ne sírjál hogy fáj, meg hogy feldagadt.
2008. aug. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

1. a hosszát nem nagyon lehet növelni, se műszerrel, se műtéttel (az is csak álnövelés, csak lankadt állapotban látszik nagyobbnak), és még eredményes tablettáról se hallottam

2. ne te érezd kicsinek, hanem a barátnőd/partnered. amig ő nem mondja, addig rendben van a dolog. nekem az átlagnál picivel nagyobb van (nem sokkal), és volt már olyan barátnőm, akinek ez is sok volt, nem lehetett tövig betolni, mert fájt neki. ez elég kellemetlen dolog, inkább örüljél, hogy neked átlagos van.

2008. aug. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
kicsit ellenmondásos vagy. ha azt mondják hogy "pont elég". akkor miért akarsz még többet(meg kik mondják?),vagy magad után fuzni a farkad az jobb?
2008. aug. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne akard megnövelni.A csajok többségének a középméret jön be, tehát a 15től a 18ig. Tapasztaltam.

már csak onnan is tudom, mert nekem kicsivel nagyobb az átlagnál...

2008. aug. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Középméret 15-18 cm-ig? Emberek... Én tisztában vagyok azzal, hogy az ember hiú. De hogy a férfiak farkat nem is mernek elképzelni 18 cm alatt az már azért fáj.

Mert bizony a 18 cm-es farok az már nem középméret és elég kellemetlen szinte kivétel nélkül minden nőnek.

És szintén hihetetlen, de az átlag az 14 cm!

Persze az ánusztól mérve akár 25 cm is lehet a farok. De valós méretben nem "trükközve" a nagynak "tűnő" is jó, ha 16 cm-t domborít.


El kéne már felejteni a 18 cm-es átlag farokméretet MERT NEM ANNYI! Húsz felett meg már kifejezetten "ritkaságnak" számít...

2008. aug. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom az elottem szolohoz! teljes mertekben igaza van. szerintem rendezhetnenk is itt egy anonim farokmeretbevallo kis osszejovetelt :D
2008. aug. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hiaba van 15 vagy akar 20cm-es peniszed, ha nem tudod hasznalni! Tehat az a lenyeg, hogy jo legyel a szexben, gyenged, tudd hogy kell hasznalni a szerszamot es mindig foglalkozz azzal, hogy a lanynak is jo legyen. Lehetne neked akar "40cm" hosszu is, ha nem foglalkozol azzal, hogy a lanynak is jo legyen, ugyanugy otthagy majd.
2008. aug. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Méretnövelő módszerek, amik erektált állapotra is kihatnak:

-masszázstechnika, max 1-2cm növekedés, méregdrága és nem biztos hogy beválik


-pumpa, ideiglenes növekedést és esetenként komoly sérüléseket okoz, szintén max 1-2 centi


-műtét, akár 2-3centi növekedés érhető el, azzal hogy gyakorlatilag az egész szerszámot kiszedik a helyéről, és előrébb húzzák, mellékhatásai: "billegős" lesz a műtét után a farok, esetenként impotencia, komoly fájdalmak


15 centi az pont jó ha tudod hogyan kell szexelni. Nem okozol vele fájdalmat ha nem túl vastag és fel is izgatod a csajt, viszont még pont kitölti, azzal sincs gond hogy nem lehet benyomni vagy nem ér be kellőképp. Ha mégis, akkor a csaj méretével van gond (lásd Káma-szútra)

2008. aug. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
atlagosan a no huvely 11-13 cm. ha jol emlekszem ezt olvastam valahol. tehat nem sok szukseg van 18 centis pelora. az en baratomnak is 18 centis van, de egy lenduleteset nem tudunk szexelni, mert midnig arra kell figyelni, hogy nekem ne fajjon. a nok tobbsege azt sem szereti ha szopas kozben a gyomorszajat csikizi a muszer. a 15 nagyon is jo. mi meg nem adnek ha 15 centis lenne a baratomnak is. amugy a 15 centis farok idealisabb analis szexhez is. sokkal kenyelmesebb
2008. aug. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A technika neve: Önelfogadás:) Az átlagos humán női felépítésből kiindulva egy 7-8 cmes pénisz mindenre elég, ha ügyesen használják. Egy 15 cmes ezek szerint ugye bőven ott van a tuti indulók között;) Nyugodjál le szépen, és inkább jöjjél rá, hogy nem az a jobb pasi, akinek nagyobb van;) Inkább legyél figyelmes, vagy ötletes, és soha senki! nem fogja felhozni h mekkora van neked, mert nem számít;)
2008. aug. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!