Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy kell jol szopni? Az baj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell jol szopni? Az baj ha nem teljesen tudom bevenni a szamba?

Figyelt kérdés
adjatok par otletet hogy hogy lehet jol szopni!!!!! a baratomnak akarnem szerezni oromot vele.....mert ugy erzem hogy n vagyok eleg jo benne........
2008. aug. 18. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

kérd meg őt, hogy monda el, hogy hogyan csináld, hogy mi esik jól neki.

az pedig már egy spec technika. hogy teljesen be tudod venni a szádba, azt külön meg lehet tanulni, magától senki sem tudja

a legjobb akkor leszel, ha sokat gyakorolsz rajta XD

hajrá

2008. aug. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

pasi szemszögből:

-nézz végig a szemébe, vagy legalábbis sokszor, az nagyon jó tud lenni.

-az elején kinozd egy kicsit, ne vedd azonnal a szádba, hanem csak nyald végig alulról felfelé, csókolgasd a tövétől kezdve, de kinosan ügyelj arra, hogy a makkhoz ne érj. 1-2 perc "kinzás után" hirtelen kapd be, amennyire csak tudod. ettől totál kész lesz

-nem baj, ha nem tudod bevenni az egészet, addig vedd be, ameddig neked is kényelmes.

-közben kézzel is rásegithetsz, miközben a szádban van, alul húzogasd kicsit (mondjuk nem mindenki szereti a kezezést, én nagyon)

-sokan azt is szeretik, ha közben egyik kézzel játszol a heréivel, de ezt csak nagyon finoman, erősen nem szabad


a többi meg igazából pasi és hangulatfüggő, hogy mikor ki milyen gyorsan és erősen szereti, ezt inkább megfigyelni kell a párodon.

2008. aug. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ahhoz, hogy teljesen be bírd venni a szádba azt javaslom, hogy úgy feküdj a barátodon, hogy a lábaid a feje felé nézzenek, és te meg az ő lábai felé nézz, úgy könyebb, én ezt olvastam valahol
2008. aug. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom úgy szereti, ha először lassan csinálom és utána begyorsítok...És nagyon vigyázz a fogaidra, nehogy a makkjának vagy egyéb részeinek ütközzön :D Azt olvastam , hogy van aki nem szereti, ha közben a heréit babrálják, ha a te barátod sem, akkor símogathatod a hasát vagy a combját...
2008. aug. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én drágám azt is szereti,ha egy picit lentebb is szeretgetem (golyó...).

És kérdezd meg,h hogy szeretné...biztos elmondja,hogy mi jó neki. Semmi szégyelnivaló nincs benne.

2008. aug. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom h ha a hátadra fexel és hátra hajtod a fejed akkor elég mélyre tud menni de kényelmetlen ha lemegy a torkodon,én sokat öklendezek és nincs kedvem hányi a cumitól:P Szal én inkább hagyom, így is jó neki.Az izagtó még ha hozzáérinted a péniszéhez a melleidet vagy a puncidat.Sok nyállal csináld!A másik kezeddel akár le-föl is húzgálhatod a péniszét.Ha nem tetszik neki úgy is szól ha enm akkor meg kérd meg h szóljon ha vmi nem esik jól neki.A fogakra nagyon vigyázz nagyon tud fájni nekik.A herékkel is óvatosan!
2008. aug. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!