Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy valaki elélvezzen álmában?

Figyelt kérdés
Nem emlékszem az álomra, csak a lényegre..nagyon fel voltam izgulva, és csak annyit szerettem volna, hogy valaki végre hozzám érjen.. (valami ismeretlen fiú volt velem) és mikor megtörtént, olyan érzésem volt, mintha eljutottam volna a csúcsra... megakadt a lélegzetem, és alul éreztem egy kis lüktetést is. Tök jó érzés volt, csak az volt a baj, hogy felkeltem, és nem tudtam visszaaludni. :) Érdekes érzés volt, de már nem az első alkalom volt. Egyébként "éber állapotban" :) nehezen jutok el a csúcsra. Sőt...szinte alig alig volt rá eset. Lehet, hogy a vágyódás miatt van néha ilyen álom? Vagy ez mitől lehet? Az volt ez egyáltalán? "Elélvezés"?
2008. aug. 18. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Igen, elmentél álmodban. Én is el szoktam menni. És tök jó. :D
2008. aug. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megtörténhet. Én is átéltem már és szerintem sokan mások,csak nem valják be. :-)
2008. aug. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én erről még nem hallottam de érezni akarom ezt az érzést én is:) Mázlisták:D:D:D
2008. aug. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fiúkkal van ilyen,hogy elmegy álmában akkor a lányokkal mért ne?Szóval igen,lehetséges,sőt biztos,hogy elmentél álmodban.De ez teljesen természetes dolog.Ilyen mindenkivel előfordul :)
2008. aug. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja én is gyakran megyek el álmomban,ha már sokáig nem talizunk a barátommal:))És tök,jó,van,hogy jobb mint élőben.Én felébredek arra,mikor pont elmegyek.
2008. aug. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Énis voltam már így, csak az volt a baj hogy nekem reggel jutott eszembe az álmom, és közbe megilyedtem, h lehet h masztiztam álmomba? Ott feküdt melletttem a barátom, ki tudja mit gondolt magába. Különben jó érzés, lelkileg is, kicsit megpörgeti az embert.
2008. aug. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, nőknél is létezik, hogy elélveznek álmukban, csak ugye ők nem hagynak maguk után erre utaló jeleket, mint a fiúk :P Én is gyakran elélvezek álmomban, főleg akkor szokott bekövetkezni, hogyha már 4-5 napja nem nyúltam magamhoz/nem voltam együtt a párommal. Tök jó dolog ^^
2008. dec. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!