Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A baratommal most fogunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratommal most fogunk eloszor lefekudni egymassal. Otletek?

Figyelt kérdés

A baratommal most fogunk lefekudni eloszor.

Egyikunk se szuz mar/ nekem o a masodik fiu az akivel lefekudnek/

Mivel tudnam meglepni..kenyeztetni?

Emlekezetesse szeretnem tenni!

Normalis valaszokat!Koszi!:')


2014. dec. 29. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már az elsőnél is tanácsot kell kérni, mi lesz később?
2014. dec. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén kérdező ismerjük mi a barátod igényeit és a tiédet? Hívd fel a tudakozót! :D
2014. dec. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Linó03 ***** válasza:
Szerintem legyen az az érzés az első, hogy szereted, és akkor a többi szerintem már jön. :)
2014. dec. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazabol inkabb a hangulatra gondoltam..h mivel tudnam feldobni..:)
2014. dec. 29. 19:31
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Egy kis tipp, első alkalomra igen emlékezetes lesz :)

Először is, vetkőztesd meztelenre, majd kötözd ki. Babaolajjal masszírozd jó alaposan végig a testét, de a farkát direkt hagyd ki a játékból. Főleg a hóna alját, a combjait (annak is a belső felét), mellkasát, talpát. Hajolj fölé, csókold meg hosszan érzékien, majd kicsit ringatva a csípődet lassan öltözz le, de valami szexi csipkés hálóing maradjon rajtad. Te is beolajozhatod magad, simogathatod a tested (közben némi incselkedő megjegyzést súgva a fülébe, hogy "látod, mit simogathatnál, masszírozhatnál?"), masztizhatsz is akár. Aztán a punciddal ülj rá a mellkasára/hasára, és kezd el rajta ringatózni, de a farkához még mindig ne érj hozzá. Az arcára is ráülhetsz, kényszerítve őt, hogy kinyaljon téged. Én itt már teljesen kész lennék :)


Ha még jobban ki szeretnéd készíteni, egy órán keresztül csináld azt, hogy mikor érzed, hogy elélvezne, hagyd abba az izgatását. Remegni, rángatózni, könyörögni fog neked, hogy hadd élvezhessen végre el.. Te pedig használd ki ezt a könyörgést, mondd neki, hogy csak akkor élvezhet el, ha x módon izgat téged, vagy ha vállalja, hogy felnyúlsz a fenekébe, és amíg orálisan izgatod, masszírozod a prosztatáját, stb. :)


21/F

2014. dec. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vágd le a fa*zát és etesd meg vele,nekem bejött!:DD
2014. dec. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5: Igen, ez pont első alkalomra illik. -.-
2014. dec. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!