Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Korai ejakuláció?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai ejakuláció?

Figyelt kérdés

Párommal közel másfél éve vagyunk együtt, és hol hosszabb ideig hol nagyon rövid ideig tudok aktív lenni (az utóbbi a gyakoribb) nem mondhatom azt sem, hogy ritkán vagyok nővel, mert rendszeresen szeretkezünk a párommal.

Egyszerűen max 2 perc ha az utóbbi alkalmakat nézzük, egyetlen úgymond fél megoldás a késleltetős kottongumi, de ezzel nem az igazi :S nem tudom, hogy mi lehet velem a gond, ha nem tartózkodom a párommal, elég gyakran maszturbálok (ne közezzetek meg ) ez is lehetne egy kiváltó ok? vagy teljesen más? Tapasztalatok, vélemények, hasznos tanácsok?

hálás lennék, ha nem lennék ilyen szapora :/

21/F



2014. dec. 29. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:

A maszturbáció nem baj. Sőt, azzal tudsz a leggyakorlatiasabban segíteni a helyzeten. Nem tudom, hogy csinálod, de próbáld meg akkor elhúzni. Vagy szex közben nagyon lassan csináld, és állj meg vagy húzd ki, ha túl izgató, aztán tedd vissza és ugyanígy. A párod érdeke is, hogy tovább tartson a szex, úgyhogy ne félj beszélni vele erről.

Sok sikert! :)

2014. dec. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1.nél a pont. Legjobb megoldás.
2014. dec. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hat megprobalom :) csak olvastam mar sok helyen, hogy lelki okai is lehetnek, meg hogy pszihologus, es pszcihiater segitseget ajanlottak, bar az teny, hogy az onbizalmam nincs az egebe egyaltalan, de nem hinnem, hogy ettol ilyen, gyorslovonek kellene lennem.. csak ritkan meg olyan tok szuperul "mukdodom" hogy meg en is meglepodok xd (Y)
2014. dec. 29. 21:18
 4/5 A kérdező kommentje:
jah, mar beszeltem vele errol, es mellettem van barmi is tortenjen, meg neki nem ez a lenyeg (szerinte) de neha jo lenne "megmutatni" hogy ki a fonok..:D csak igy meg nem mehet orokke :)
2014. dec. 29. 21:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha az első menet után nem tudod folytatni, mert fájdalmas a makk, akkor nem sokat tehetsz. Sokkal több idegvégződésed van ott, mint az átlagnak. Ebben az esetben gyors vagy, cserébe sokkal intenzívebb gyönyört élsz át, mint férfitársaid. Próbáld naponta többször szappannal megmosni, ez némileg segíteni szokott (persze csodát ne várj tőle), illetve figyelj oda, hogy napközben mindig hátrahúzott fitymával tedd a dolgod. Ha egész nap ingerek érik, dörzsölődik a gatyádban, idővel valamelyest csökken az érzékenysége.
2014. dec. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!