Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » ERÉNYÖVes téma! Szerintetek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ERÉNYÖVes téma! Szerintetek? Többi lent.

Figyelt kérdés

26 éves srác vagyok, a barátnőm 25. Már 3 éve vagyunk együtt. Nagyon nagy vágyam, hogy erényövet (pl CB3000) rakjon rám, amikor nem vagyunk együtt napközben, akár napokra is, de mikor együtt vagyunk akkor persze levegye. Nem azért mert megcsalnám, eszem ágában sincs, csak jó lenne nekem az izgalom napközben, hogy csak ketten tudjuk h mi van a gatyámban.

A KÉRDÉS:

Szerintetek hogy tudnám "viccesen, vagy játékosan" rávenni erre, mert sajnos nem elég "laza" az ilyen témában, és nem akarom, hogy hülyének nézzen kb. vagy ti mit szólnátok erre lányok?

Lányok válaszát várom, és csak komoly válaszokat! Kort is légyszi.



2014. dec. 29. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyökér vagy. xd Bocsi.... Most komolyan?! Egyedül nem lehetsz ilyen hülye.. biztos vagy testvéred...

Egyeseknek mennyi ideje és pénze van... inkább vegyél belőle D-vitamint télire, minthogy farkokágyat...

2014. dec. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ajándékozd meg egy ilyennel:

[link]

2014. dec. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még mindig csak azt tudom mondani, legyél őszinte és mond el neki.
2015. jan. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!