Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy párkapcsoltaban igényli a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsoltaban igényli a lány/nő az orális szexet? Menyire igényli? Mekkora jelentősege van az orális szexnek egy párkacsolatban?

Figyelt kérdés
2014. dec. 30. 11:27
1 2
 1/11 anonim válasza:
hát az attól függ hogy milyen a lány... ha egy szentfazék akkor még a szexet se hozd szóba elötte... ha meg nem az akkor próbáld óvatosan felvezetni neki hogy szerite ez kell e a kapcsolatotokba.
2014. dec. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben. Volt olyan aki nagyon igényelte és állandóan furulyázott és olyan is aki szökőévente csak egyszer, de ettől nem volt kevesebb nálam. Mert más értékeivel teljesen jól kompenzálta.
2014. dec. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem és létfontosságú, hogy jól csinálják. A párom addig nem is hatol be, amíg legalább kétszer el nem juttatott a csúcsra a nyelveivel és az ujjaival. Pedig nagyon jól használja a farkát is, csak nyalásmániás. Még sosem kellett neki felállítanom, mert elég ha szétnyitom a lábaimat ránéz a puncimra és már kőkemény:)
2014. dec. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És nekem a szopással sincs semmi bajom, imádom:)
2014. dec. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, nem tudom ezt hogy lehet ezt megtudni anélkül, hogy kínos beszélgetést folytatnánk.


Jó-e az ha simán rákérdezek...? Kell ez neked vagy nem? Szeretnéd vagy sem?

2014. dec. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Gyerekek, itt nem a szopásra célzott a kérdező, hanem a nyalásra.

Értelemszerűen egy nő nem igényli azt, hogy leszophasson egy pasit, azt a pasi igényli.

Tudom, hogy reggel van, de gondolkozunk már egy kicsit.


Hogy a kérdésre válaszoljak:

Én igénylem. Nem muszáj mindig, de azért szeretem.

2014. dec. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6


Akkor ez a fajta orál kényszer a csajoknak?


Én a nyalásra is értettem hogy rá-e kell kérdezni... Csak nem tudom hogyan.

2014. dec. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#6

Ez hülyeség! Én igenis igénylem, hogy a pasimat kényeztessem és nem csak miatta. Magam miatt is. Imádom csinálni ;)

2014. dec. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy kényszer a nőnek a szopás. Nem kell kiforgatni a szavaimat. Természetesen szeretheti csinálni, főleg ha szereti a párját is hozzá.

Csak a szövegértésre próbáltam rávilágítani. Nyilván a nő nem fog erőlködni, hogy had szophassa le a pasit, mikor a pasi nem akarja...

2014. dec. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
fontos beszelj nyiltan,akik vevo erre az jol fogja erezni magat veled.
2014. dec. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!