Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem tudok többször elmenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok többször elmenni?

Figyelt kérdés
Hallottam olyan nőkről,akik egy szeretkezés alkalmával többször is elmennek. Én miért nem tudok? Pedig nagyon jó a párommal,de ha 1x elmegyek én úgy érzem,hogy nem tudnék többször. Miért lehetséges ez?
2008. aug. 18. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Utána hagyjon neked egy kis idöt és folytassátok.vegyél eröt magadon elöszö nem lesz jo aztán belerázodsz egyre jobb lesz és még1x elmész.
2008. aug. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sztem ritka az ilyen nő,én pl nem kívánom már utána és néha fáj is.Lehet eltudnál többször de az biztos h nem 2 perc után lenne.Ilynekor kicsit hosszadalmasabb lenne az akció.Próbáljártok ki úgy h kicsi szünetet tartotok és utána újból neki ültök,de mondom nem fog gyorsan menni.Nem is biztos h siker majd.És nem próbáltam de épp azért mert nem kívánom utána és már nem esne jól.
2008. aug. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, egyszer megy, az nagyon jó, de utána én is úgy érzem h nem megy több. :(
2008. aug. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem élvezed akkor ne menj bele a többszöri élvezésbe mert a végén még fájni fog!
2008. aug. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Akkor örülök,hogy nem vagyok egyedül! Köszönöm a válaszokat!

Azért merült fel bennem,mert a férjem mondta,hogy ő szeretné,ha mégegyszer jó lenne nekem,de én mondtam,hogy egyszer elég...

Köszi válaszokat! :-)

2008. aug. 18. 19:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Szinten zenesz! Tobbszor elmenni egymas utan nem lehet, ki van zarva. Orgazmus utan nagyon erzekennye valik az ember lanya ott lent, legalabbis en, meg akkor is ha jol esne nagyon ujra, nem tudnek ujra elmenni, ez tuti. Csak mondjuk egy jo 20perc utan, mikor visszaallna minden a "normal" kerekvagasba, csak ezutan lehetne ujra kezdeni mindent az elejetol, de ugye ekkor sem azonnal jon az orgazmus.
2008. aug. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elvileg egy nő élvezeti állapotban van még az orgazmus után 1 órával is.Lehet h vannak olyan nők akik nagyon érzékenyek.
2008. aug. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A nők (a férfiakkal ellentétben) elvben képesek szinte közvetlenül egymás után rengeteg orgazmusra, amit leginkább egy hosszúnak élnek meg. Élettársam rekordja eddig egy kb 2 percig tartó "folyamatos" élvezés, ami valójában sok kisebb orgazmus volt egymás után.

Ezt leginkább azok tudják elérni akik képesek a hüvelyi orgazmusra.

2008. aug. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
vannak ilyen lányok, akik "pasimódra" élveznek, nekem is volt ilyen barátnőm is. 1x elment, kész, onnantól kzdve lámpaoltás (legalábbis szex téren). szóval nyugodj meg, minden rendben van.
2008. aug. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én olyan vagyok h kb 5perc után simán elmegyek, és onnantól kezdve nincs megálllás, egymás után jönnek az orgazmusok. Ezek szerint szerencsés vok.

2008. aug. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!