Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Titokban mindenki maszturbál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titokban mindenki maszturbál?

Figyelt kérdés
Mért van az, hogy sokan (párkapcsolatban élők, házastársak) az aktív nemi élet mellett is maszturbálnak? Van olyan dolog, amit csak így tud átélni valaki?
2008. aug. 18. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert egész másfajta orgazmus érhető el úgy. Nem jobb, csak más. És néha az is kell. :)
2008. aug. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valamint teljesen másra való, férfiaknál (gondolom itt ránk gondoltál) pl lazító, altató (utána jobb az alvás), nyugtató szerepe van.
2008. aug. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem sok nő aki párkapcsolatban él nem csinálja. Nekem mivel elég aktív a szexuális életem a párommal, nincs szükségem rá. Úgy nem élvezem annyira, én vele élvezem a szexet és az ő közelsége kell, nem az, hogy elmenjek csak úgy bárhogy.
2008. aug. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%

Mi egymäst szoktuk önkielégiteni de ez nem ojan hanem jobb

Nyalom a csiklojät közbe ujjazom

Benyulok tövig közbe szopja a farkam

Ez leirhatatlan

2008. aug. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

"Mi egymäst szoktuk önkielégiteni de ez nem ojan hanem jobb"


amit ti csináltok, az másnéven petting, vagy orális szex, de semmi esetre sem önkielégités. az az önkielégités, amikor magadnak csinálod.


kérdezőnek: sok oka lehet, ha valaki maszturbál. általában a nők kielégitő kapcsolatban nem szoktak, a pasik is csak akkor, ha nagyobb az étvágyuk a nőknél. egyedülállóként pedig sztem teljesen normális és természetes, ha valaki csinálja, maximum nem szeret beszélni róla.

2008. aug. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is párkapcsolatba élek, és nagyon jó a szex, de néha azért hiányzik hogy maszturbáljak egyet. Sztem ez normális, és nincs rosszérzésem miatta. És ahogy elöttem már leírták, teljesen más hüvelyi orgazmust átélni szeretkezéssel, mint csiklóorgazmust masztival. Nem jobb, de más, és hiányzik az embernek.
2008. aug. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tartom titokban, elmondom az illetőnek, de ő is csinálja. :)

Egyedül sokkal tökéletesebb az orgazmus, kizárom a külvilágot, csak magamra, az érzéseimre figyelek.

Szex közben meg ugye figyelni kell a nőre, hogy neki is jó legyen, meg fárasztó, mert egész testtel mozogni kell. De hát ebben meg ez a jó, a körítés. A kapott kedvesség, látvány, szagok, beszéd, stb.

2008. aug. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
"Az emberek 90%-a maszturbál. 10% hazudik." Két külön dolog a szeretkezés és a maszturbálás élménye. A maszturbálás sokszor csak feszültséglevezetés. Sokkal problémamentesebb, hiszen nem kell a másikra odafigyelni, nincsenek elvárások, nem kell bele érzelmeket vinni. Ha a szexet csinálná így feszültséglevezőténk az ember, az nem tenne túl jót a kapcsolatnak, míg a maszturbálás nem okoz problémát, kivéve ha a kedves párja az embernek egy hülye hisztis dög. Ja, lány vagyok, szóval semmi nemi diszkrimináció az előző sorokban, mindenkire vonatkozik.
2008. aug. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, és amikor kapcsolatom van, olyankor is szoktam. Illetve, amikor már együtt éltünk az egyik volt párommal (eddig csak egyszer éltem férfivel), akkor már nem. De mivel amúgy mindig külön laktam, ezért esténként sokszor előfordul, hogy megkívánom a szexet és olyankor maszturbálok. Nincs abban semmi rossz. Szerintem az emberek nagy része szokott. Kapcsolatban is.
2008. aug. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!