Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lábfetisiszták! Ti mit gondolt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfetisiszták! Ti mit gondoltok Quentin Tarantino-ról, és a filmjeibe tett lábfetises jelenetekről?

Figyelt kérdés
Én bevallom, eléggé irigylem érte, hogy rendezőként megteheti, hogy beleírja magát a történetbe és kiélheti ezt a vágyát színésznőkkel. Amikor társaságban Tarantino-ról van szó, nekem egyből ez a téma jut eszembe, mindig furcsállom, hogy mások sosem gondolnak rá. Kíváncsi vagyok, hogy más lábfetisiszták mit gondolnak erről :P
2015. jan. 8. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt, h jobb meg szebb nők lábát is mutathatta volna.

A Halálbiztosban nem tudom miért maradt ki MEW lába.

Egyedül Brigit Fonda jó választás, meg a KB-ből a fekete hajú szépség, de neki is csak annyit látni, h a kocsiban rálép a pedálra..

2015. jan. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
azért akármelyik színésznő sem kötelezhető rá, hogy ilyen szerepeket elvállaljon, csak azért mert egy Tarantino beleírta a történetbe :)
2015. jan. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1#-es: és az milyen, amikor a Kill Bill-ben Uma Thurman eltapossa a szemgolyóját a csajnak? Elég kemény crush fetish. Biztos vagyok benne, hogy a nézők nagyon nagy része nem tudja, mit jelent ez. De nekem azonnal leesett, hogy Tarantino egyben crush fetisiszta is. Ha nem olyan ótvaros-piszkos lett volna U. T. lába, elég szexi lett volna, ahogy tapos. Mondjuk így is kemény.



Amúgy szerintem oldalnézetből U.T.-nek elég jó lába van. Amikor a Kill Bill elején mutatják, amikor a lábujjához beszél, ott valóban nem valami szép.



A Becstelen Brigantyk-ban amikor a nő a csávó ölbe rakja a lábát, na az a láb is elég szexi.

2015. jan. 8. 13:12
 4/8 A kérdező kommentje:

Amúgy ez nem Tarantino, de ez az egyik kedvenc jelenetem:


http://www.youtube.com/watch?v=0PkNfY-k4lQ


Imádnivaló ennek a csajnak a lába.

2015. jan. 8. 13:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Tarantino? Phah.


Akkor már inkább Benton Tarantella


[link]

2015. jan. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy az is feltűnt, hogy Gwyneth Paltrow minden vasemberes filmben mutogatja a meztelen lábát... :D
2015. jan. 8. 15:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Hmm azt nem vettem észre, de ez a Bridget Bardot-os videó nagyon király:)


https://www.youtube.com/watch?v=ooj2JTck0H8


Tényleg jó egyébként a BB videó is, csak ott is az a baj, hogy kevés a látnivaló, pedig annak a nőnek szép lába van.

A Ponyvaregényben végig követi a videó Uma lábát, ezt várnám tőle máskor is:D

2015. jan. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Imádom őket, több ilyen rendező is lehetne...
2015. jún. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!