Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen a fanszőrötök? (nem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a fanszőrötök? (nem a szokásos fazonkérdés! )

Figyelt kérdés

Csupasz, trimmelt, csík stb. - ez már kétezerszer volt, uncsi. Én most arra vagyok kíváncsi, hogy az intim szőrzetetek (amivel ki-ki azt csinál, amit akar) "alapbeállításban", "gyárilag" milyen. Ikszeljetek, vagy töröljétek ki a nem kellőt. Kíváncsi vagyok. :)


SZÍN

- fekete (max. sötétbarna)

- világosbarna

- szőkésbarna

- szőke

- vörös


- ősz szálak:

nincs

néhány

sok


FORMA

- dús

- ritkás


- egyenes szálú

- hullámos

- közepesen göndör

- nagyon göndör


- rövid szálú

- hosszú szálú


- köldökig is felfut csíkban

- herezacskóra is nő (néhány szál / ritkás / dús, ill. rövid / hosszú)

- péniszre is nő (mennyi, milyen?)

- nagyajkakra is nő (mennyi, milyen?)


korod, nemed, bőrtípusod


köszi! :)



2015. jan. 10. 20:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
világosbarna, nem ősz, ritkás, egyenes, rövidre nőne szerintem ha hagynám, nem nő se nagyajkakra, se combra, nagyon fehér bőr 24L
2015. jan. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%
Közöd?
2015. jan. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

-fekete

-nincs

-dús

-közepesen göndör

-hosszú szálú

-herezacskón is van

Legalábbis emlékeim szerint ilyen volt sok-so évvel ezelőtt!

F/31

2015. febr. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Fanszőröm közép barna. Farkam tövénél sűrűbb, göndörebb és felfut háromszöt alakban a köldököm feléig, majd szőrcsíkba megy át. A tövétől a zacsi felé kezd hosszabb lenni. A zacsimat szépen befedi, de nem annyira, mint fentebb. Némelyik jó hosszúra is megnő. Majd fut a gáton a lyukam felé. Ott inkább apró göndör. A fanszáröm inkább laposabb.
2015. febr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!