Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagy veszélye van a maszturbál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy veszélye van a maszturbálás közbeni fojtogatásnak? Illetve mennyire díjazandó szex közben a "meglepetés fojtogatás"?

Figyelt kérdés

Ez tény, hogy ha orgazmus előtt fojtogatják az illetőt, akkor sokkal nagyobb az élvezet (nyilván annak akinek ez tetszik). Az lenne a főbb kérdésem, hogy ennek maszturbálás közben milyen következményei lehetnek? Mekkora a fulladásveszély, mire kell vigyázni, hosszútávon mennyire káros? Esetleg valaki csinálja rendszeresen?

Illetve az aktuális szex partner mennyire értékelné, hogyha orgazmus előtt elkezdjük fojtogatni az élvezet kedvéért spontán? Vagy ezt jobb előtte megbeszélni? Ti mit szólnátok egy ilyenhez a párotoktól?

Félreértés ne essék a kérdés teljesen komoly.

19/F (meleg, de függetlenül kérdezem bárkitől)



#szex #fulladás #fojtogatás #spontán #meglepetés-fojtogatás
2015. jan. 13. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok leszbikus de ha a párom elkezdene fojtogatni valoszínu hogy fejenvágnám az éjjelilámpával

23/L

2015. jan. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Erdőben szexelni nagyon jó :D
2015. jan. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most őszintén szerinted az emberek hányadrésze gerjed ilyesmire? Mekkora az esélye annak, hogy a partner, akit "meglepsz", baromira nem örül ennek? Elég nagy... Én nem kockáztatnék, mert egy ilyen helyzetben valaki képes letörni a karodat, vagy feljelenteni!!
2015. jan. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen csinálom és nincs semmi komolyabb következménye, csak annyi, hogy az orgazmus után köhögök meg fáj a torkom pár percig, de ennyi. Ja meg egy kis ideig az ivás is kellemetlen. Addig amíg fojtogatom magam légszomj szokott lenni, elsötétül minden és tompul a hallásom is, de ez állapot csak nagyon rövid ideig áll fent, mert hamar elélvezek.

Férfiként nem árt óvatosabban csinálnod, mert átlagosan kétszer olyan erős egy férfi kéz szorítása, mint egy nőé.

Mindenképpen beszéld meg a partnereddel, mielőtt kipróbálnád rajta.

L

2015. jan. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
David Carradine bizonyára azt mondaná,hogy igen,ha még élne.
2015. jan. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem ne fojtogasson senki.
2015. jan. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Brigitta60 válasza:
Sokkail intezivebb lesz! Lehet hogy ez most betegesen handzik de mikor látom h a párom szenved alattam mert fujtomm akkor nagyobb az élvezet is! Nekem! :D 21L
2015. jan. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!