Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A szembe szomszédom meztelenke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szembe szomszédom meztelenkedik (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Már annyira furdal a kíváncsiság, hogy gondoltam rákérdezek itt, mi lehet ez? A szomszédos házban (emeletes háztömb, lakótelep) egy nő éppen most fejezte be a meztelenkedést. Az a szokása, hogy sötétedés után nem húzza le a redőnyt, hanem kivilágított szobában az ablakkal szemben kenegeti magát meztelenül, gondolom testápolóval. Az a gyanús, hogy ezt rohadt hosszan csinálja, közben a csöcseit különös műgonddal masszírozgatja, meg sétálgat egy tükör előtt a szobában. Az egész rohadtul izgató is lenne, ha a nő nem lenne vagy 40-50éves és 120kiló. Így csak popcorn mozizni tudok, mert felizgulni nem igazán tudok rá. Ezt vajon direkt csinálja, vagy ennyire sötét a nő, hogy nem esik le neki, hogy a fél szembe háztömb látja amit csinál? Én direkt kivilágított ablakból figyelem, hogy hátha észreveszi magát, hogy figyelik. Egyelőre nem zavarja úgy tűnik. Szóval ennyire hülye? Vagy így kelleti magát? Erre izgul? Mi lehet?

2015. jan. 23. 21:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hágd meg
2015. jan. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ezt a zsírdisznót? kizárt! még bottal sem piszkálnám meg! broááff!
2015. jan. 23. 21:01
 3/14 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem. Miért nézegeted?
2015. jan. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha 120 kiló akkor szegénynek nem sok sikerélménye lehet szerelmi téren, lehet hogy direkt csinálja
2015. jan. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Amiért mondjuk a mattrészeg embert nézi az ember, amikor orra esik méterenként az utcán
2015. jan. 23. 21:03
 6/14 anonim ***** válasza:
pedig én a helyedben tuti meghágnám
2015. jan. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
fújj! na majd csinálok fotót, aztán újra vesszük ezt a meghágós kérdést! :D
2015. jan. 23. 21:04
 8/14 anonim ***** válasza:
Melyik városban laksz?
2015. jan. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Győr
2015. jan. 23. 21:05
 10/14 anonim ***** válasza:
Mozog?Akkor meghágnám
2015. jan. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!