Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Melyik pasi hogy szereti a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik pasi hogy szereti a szexet?

Figyelt kérdés
romantika, pózok, stb... (legfőképpen pasik, de pasis csajok is válaszoljanak ;) előre is köszönöm...
2008. aug. 21. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:

minden pasi nagyon szereti a szexet. igy lehet könnyen összefoglalni.


mire gondoltál "melyik pasi" alatt? a kékszemű pasik? a barna hajúak? a rockerek?

2008. aug. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A pasik általában olyan pózban szeretik amikor a nő előttük van és látják szex közben. Van aki romantikusabban szereti, de (saját tapasztalatom alapján) inkább a szenvedélyes, vadabb szexet szeretik.
2008. aug. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden pasi máshogy szereti a szexet... most, ha válaszol 10 pasi és 6-an így szeretik, 4-en viszont úgy, akkor a te pasid is úgy fogja szeretni, ahogy a többség?
2008. aug. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem kategóriába soroltak ki hogy szereti, hanem egyénileg, mert sztem tök változó és ez engem mindigis érdekelt, csupán ennyi, de ha megterhelőnek érzed h válaszolj akkor ne tedd...te döntésed ;)
2008. aug. 21. 13:30
 5/7 A kérdező kommentje:
* soroltan
2008. aug. 21. 13:30
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek szépen én csak a feleségemmel szeretem, mással nem is akarnám, akármilyen vonzó is az illető. A szeretett személy a legfontosabb, a póz, vagy a hevesség másodlagos. Persze azokban jó a változatosság.
2008. aug. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Én meg jó gyorsan és jó sokszor! Asszem ez elég lényegretörő volt!
2008. aug. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!