Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A lányok körülbelül hányszor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok körülbelül hányszor mennek el egy 20-30 perces szeretkezés során?

Figyelt kérdés
2008. aug. 21. 16:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
sokmindentől függ. pl. hogy az előjáték során mennyire izgultak fel és hányszor mentek el; izgatod-e a csiklóját szex közben; képes-e egyáltalán hüvelyi orgazmusra (sajnos nem mindenki); képes-e egyáltalán többször elmenni; a fiú farka eléri-e a G-pontot; milyen pózban csinálják; mennyire ügyes a srác és mennyire összeszokott páros... és még van 100 ilyen tényező befolyásolhatja...
2008. aug. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tudom hogy az én barátnőm hányszor csak meg szeretném tudni hogy mégis más lány mennyiszer?
2008. aug. 21. 16:22
 3/14 anonim ***** válasza:
Most akkor kíváncsi vagy egy reális válaszra, na akkor: 0-20 között!
2008. aug. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
vannak szerencsesek akiknek sorozatos orgazmusok van es van akinek nincs egy sem. ez valtozo.ezt nem lehet megvalaszolni.
2008. aug. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az én barátnőm ennyi idő alatt 5ször!Ez átlagosnak számít v már jó teljesítmény ha ebből mind hüvelyi neki?
2008. aug. 21. 16:27
 6/14 anonim ***** válasza:

Na kezdjük ott, hogy az orgazmus az nem "jó teljesítmény". Amugy meg megkérdezted tőle, hogy "Hallod babám, neked most mind az 5 hüvelyi orgazmus volt?"Amugy meg az első válaszoló kimerítette a dolgokat....(Egyébként voltam olyan lánnyal, akinek ennyi idő kb 1 orgazmus, és olyannal is, aki 6-7szer ment el ennyi idő alatt, amennyire emlékszem, bár sose mértem stopperralxD )

Pacsi

2008. aug. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
lehet, hogy én vagyok a buta, de egy 20-30 perces szeretkezés alatt szerintem a lányok nagyrésze egyáltalán nem tud elmenni. egyébként a barátnődnek nem kellemetlen, ha az orgazmusa alatt és után is folyamatosan tart az aktus? engem pl. zavar, ha orgazmus után nem "pihenhetek" pár percet. tehát ezalatt az idő alatt zavarónak tartom, ha a barátom tovább birizgál. :D
2008. aug. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

20-30 perc, ha előjáték is benne van, akkor leginkább egyszerse. Ha előjáték + 20-30 perc, akkor meg mondjuk 2-5. De nem a mennyiség hanem a minőség számít :)


Orgazmus után nemhogy nem kellemetlen ha bennem marad, és folytatja, hanem nagyon is jó. Ha csiklómat birizgálja (bármilyen orgazmus után), azt nem birom elviselni legalább 5 perc pihi nélkül.

2008. aug. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én lány vagyok s megmondom neked h nekem egy orgazmushoz legalább másfél órás aktus kéne... 1hez nem hogy 30perc alatt többször... irigylem azokat akiknek megy
2008. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Az én barátnőm ennyi idő alatt 5ször!Ez átlagosnak számít v már jó teljesítmény ha ebből mind hüvelyi neki?"


LOL. igen, jó teljesitmény, nagy bika vagy az ágyban. ezt akartad hallani? :D


csak két megjegyzésem lenne:

1. kivánom neked, hogy egyszer egy kicsit gátlásosabb, kevésbbé felszabadult lánnyal is lefeküdj, akivel esetleg másfél-két órát kell foglalkozni 1db orgazmushoz

2. a lányok nem annyira orgazmusközpontúak, mint mi. ők akkor is élvezik a szexet, ha nem mennek el, bár természetesen azért ők sem bánják. (konkrétan nekem már mondta nő, hogy kicsit hanyagoljam a csiklóját, mert úgy nem szeretne elmenni, inkább hatoljak bele és csináljuk, az se baj, ha nem élvez el, csak szeretne már magában tudni. ilyen is van :D )

2008. aug. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!