Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez megvaltoztat vmit vagy nem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megvaltoztat vmit vagy nem?

Figyelt kérdés

A baratom eleinte nagyon imadott, azota nyilvan valtozik az ember "lelkesedese" de allitasa szerint most is szeret. En probaltam erte megtenni sok mindent sokszor bantottuk egymast szavakkal... o meg mindig szeret de az o sertettsege miatt ugy gondolja h nekem kell teperni, o nem lep semmit sem. En pedig ezt nem erzem jogosnak, ezert a minimalisat megteszem a kapcsolatert de amugy hiaba szeretem ugy erzem hogy belesz..rok ebbe az egeszbe, nem fogok agyalni mt miert tett vagy mondott nem veszem fel a hulyesegeit ha szexelni akarok akkor azt csinalom ha meg nem jon ossze akkor sincs vilagvege nem erdekel.. Nem lesem ket szemmel a mobilom ugyan mikor hiv melobol stb..


Nyilvan ez vagy a kapcsolat veget jelenti es huzzuk ameddig huzzuk, vagyelkepzelheto meg hogy eszre vette rajtam, es ugy tunik mintha keesbe erdekelne a dolog (vagyis idegesiti h most en miert nem teperek utana) es o is rajon h maskepp kene gelfogni a dolgokat? Nyilvan egy biztosabb olfala van h szakitunk ..


2015. jan. 28. 16:53
 1/1 A kérdező kommentje:
Nyaron lemegy a balatonra dolgozni ott haxja az allando munkahelyet, akar atmenetileg is de kb le se sz..rja h mi lesz velunk nyaron.. nem folytatna a mondatat h nyaron lemegy a balatonra h kezdjen vmit a kepesitesevel es h nahh neked is lesz elyed ott vagy nagyon sajnalnam ha szakitanank vagy barmi.. az ilyenert minek torjem en is magam? ;)
2015. jan. 28. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!