Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy lehet felizgatni egy fiút?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet felizgatni egy fiút?

Figyelt kérdés
A barátom is meg én is 16 évesek vagyunk,amikor átmegyek hozzájuk az ágyába fekszünk smárolunk,simagat stb...de komolyabb nem szokott lenni mert félünk hogy benyitnak a szülei...de amikor nincsenek otthon akkor van hogy benyúl a nadrágomba meg ilyenek...viszonyt én nem merek oda nyúlni neki xD mert nem tom mi jó érzés a fiúknak vagy mi nem...pedig szeretném felizgatni...hogy csináljam?vagy mien más technikák vannak...ha a ruha rajtunk van?
2008. aug. 21. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Simogasd te is ;) csókok../fül nyak száj arc/ Aztán ha "oda" akarsz nyúlni csak szépen simogasd ott...ha meg érzed h áll neki akkor szépen nyúlj bele a nadrágjába...ha nem tetszik neki /habár azt kétlem/ akkor úgyis érzed majd rajta :) Sok sikert ! :D
2008. aug. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Ahogy elöttem írták. Csókolgasd, az arcát, száját, nyakát. És ott lennt simogasd. Nadrágon keresztül, aztán ha keménynek érzed, akkor nyúlj be, és nem kell izgulni. A Heréit is simogathatod, a péniszét, a makkját amikor érzed, hogy nedves, és ha a gatyában hely van, akkor szépen marokkal huzogathatod a bőrt. Ha bíztok egymásban ugyis mondja mi a jó:)... Sok sikert.
2008. aug. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt elég részletesen le van irva pár módszer:D

Soxerencsét!

[link]

2008. aug. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat mindenkinek :D
2008. aug. 21. 18:52
 5/7 anonim válasza:
21%
Tudod miböl állapítható meg a legegyszerűbben hogy egy fiú felvan izgulva?... lélegziik XD
2008. aug. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
CSókolgasd a nyakát, esetleg nyalogasd a füle mögött (az enyémnek nagyon bejön), aztán simogasd a pociját, a combját, aztán kérdezd meg hohy vándorolhat-e érzékenyebb helyre a kezed. Ha igen akkor nacin keresztül simogads, a golyóit is, aztán ha naon keménynek érzed esetleg kérdezd meg nincs-e útban az alsó, vagy bánná-e ha benyulnál a naciba. Akkor folytasd a simit, hidd el élvezi és ha te is akarod kérdezd meg kér-e rá csókot, szerintem innen a többi jön magától. Ha még nemakarná a "csókot" akkor meg verd ki neki. Hálás lesz. :)
2008. aug. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ;)
2008. aug. 23. 11:26




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!