Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a legjobb barátomma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a legjobb barátommal, akinek barátnője is van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Síelni voltunk múlthéten és megtörtént a dolog, én pedig azóta is nagyon szégyellem magam, hogy ilyet csináltam. Nem érzek iránta semmit, de 3 éve barátok vagyunk, ők pedig 4 éve vannak együtt. Azt mondtuk, nem mondjuk el senkinek, ő nem érzi kellemetlen, én annál inkább. Mit tehetnék, hogy szembe nézzek a lelkiismeretemmel?
2015. jan. 29. 12:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Aki itt ri-bancozik össze vissza az forduljon fel. Az meg aki azt írta, hogy "kitépném a hajad, ha az én barátom lenne" ...elárulod, hogy miért nm a barátod haját tépkednéd ilyen eseetben? A lánynak nincs kapcsolata, azt csinál, amit akar. Nem ő a hibás. Ő nem hibás.
2015. jan. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
2015. jan. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:

szégyelled magad????????

dehogy szégyelled.

Nő vagy,megtetszik bármelyik fiú az utcán,megfogod a kezét-félrehúzod egy parkba és már meg is vagy csinálva.de neked pont a barátnöd paliját kell les.zopni??

vagy pont ettől ilyen izgalmas.....


A legaljasabb ebben az ügyben az,hogy a barátok/nők mindent elmondanak egymasnak,úgy értve hogy a palijuk,csajuk mit szeret vagy mire indul be...mert megbíznak 1

másban



én nem ítéllek el,csak nehogy már sajnáltasd magad.

2015. jan. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
ha igazán szeretné, nem lennél ott 3. nak szerintem az lenne a legjob, ha ti ketten összejönnétek és hagyná a barátnőjét
2015. jan. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
r..banc vagy te is, a legjobb barátod pedig köcsög.
2015. jan. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:

11 !!!!!

ez aztán a hozzáállás :)

anyád büszke lehet rád

2015. jan. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

büszke is, köszi h kérdezed ;) :)


"pont a barátnöd paliját kell les.zopni?"


Nem a barátnője palijával kezdett ki.

2015. jan. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
A lányhoz van közöd? Ha nincs akkor ne foglalkozz vele. Az srác lelkiismeretén múlik. HA neki belefért, akkor egészségetekre.
2015. jan. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Attól, mert leírja 8 ember, hogy r.banc, nem változik semmi. Teljesen tisztában vagyok vele, hogy nem kellett volna, így az egyszavas r.bancozás irreleváns ebben a helyzetben, max annak lehet plusz infó, aki szerint ez helyes cselekedet volt, de nem ez volt a kérdés.


13-as: Nem a barátnőm pasijával feküdtem le, hanem a legjobb barátommal, akivel szoros a kapcsolatunk és voltak már arra utaló jelek korábban is, hogy több van köztünk. Nekem nincs senkim, de még mielőtt leírják 10-en, hogy a város k.rvája lehetek stb., megelőzöm azzal, hogy 21 évesen 3 fiúhoz volt közöm, így az inkább ne írjon ide, aki 17 évesen összefekszik mindenkivel, mert magát röhögteti ki.

2015. jan. 29. 14:47
 20/24 anonim ***** válasza:
egy ilyen dolog miatt nem lesz a kérdező ribi, de nem volt szép dolog az biztos, és gondolkozzál el tényleg a bevarratós ötletemen, de van még az is, ami kevésbé fáj, erényövet húzol fel, ha olyan barátoddal vagy, akinek van bnője. :)
2015. jan. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!