Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitől van, h egy pasi attól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van, h egy pasi attól is fel tud izgulni ha csak szimplán lát ey szexi csajt?

Figyelt kérdés
2008. aug. 21. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért,mer4t a pasik a nadrágjukban hordják az eszüket,csak vicc,bár valakire igaz lehet.Szerintem azért vannak kivételek,de a legtöbb pasira tényleg hat,ilyen téren a pasik vizuálisak.Szerintem ez olyan,mintha amikor meglátunk egy citromot,ami mondjuk jó lédus,rögtön össze fut a nyál a szádban,mondjuk nekem igen,ez egy inger.Szerintem kb ilyen lehet ez a pasiknál
2008. aug. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
mert a pasik erősen vizuálisak. A legfőbb, legfontosabb érzékszervük a szemük.
2008. aug. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Közben szerintem arra gondol, hogy milyen lenne, miket csinálna azzal a csajjal, és ettől:D
2008. aug. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én csaj vagyok, és én is be tudok indulni bizonyos pasiknak csak a látványától is :) Meg bizonyos csajoknak a látványától is. Különösebb belegondolás nélkül is... Persze az ember fantáziája meglódul azért...
2008. aug. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez már öszötönös. Egy csaj magába is nagyon szépen néz ki, de ha még szexi is, akkor az egyszóval már izgató! Sztem a csajoknál is igy van, ha pl látnak egy jóképű, kicsit izmosabb pasit, egyből ,,beidul(nak)" a fantázia:)
2008. aug. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha én is meglátok egy szexi csajt attól én is felizgulok.

Abba gondolok bele hogy milyen lenne vele szexuális kapcsolatba kerülni.(Szeretkezésre gondolok) :)

2009. jún. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!