Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ezt ő is élvezi? Vagy csak én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt ő is élvezi? Vagy csak én kínzom kínzom?

Figyelt kérdés
Mikor a barátommal csókolózunk a csípőm (néha akaratlanul is) de odaszorítom az övéhez..ilyenkor érzem, hogy kemény neki a szerszáma. a Múltkor is ez történt..felállt neki, és elég ingerlékeny lett ..mármint, hogy vadabbul csókolt, megmarkolta elég rendesen a fenekem...és mondta hogy nagyon kész van. Ilyenmkor neki ez rossz érzés, hogy nem történhet meg a dolog (mert utcán voltunk, buli után) vagy élvezi is? köszi előre is
2008. aug. 21. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
élvezi biztosan :) csak lehet hogy jobb lenne neki ha be is fejeznétek a dolgot esetleg de így is jó szerintem:)
2008. aug. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előző válaszadóval!
2008. aug. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt szoktam a barátommal:P Szerintem élvezi, de arra én is kíváncsi lennék, hogy nem rossz-e neki, ha utána nem történik semmi komolyabb...
2008. aug. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha felizgattok egy srácot,addig neki is ugyanolyan jó mint neki,de ha nem lesz orgazmusa az szar,mert olyan furcsa érzése lesz ott,ami nem túl jó.De ezt magad is kitalálhattad volna,ha tee felizgulsz,és nem lesz orgazmusod,az neked is rossz,bár lehet,hogy nem,nekem irtó szar,kb olyan mint mikor tüsszenteni kell,már annyira ott vagy,hogy na most,erre csak elmullik az inger,biztos tudod milyen kellemetlen.
2008. aug. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

nem kifejezetten kellemes, ha felizgatják az embert, aztán meg le kell nyugodnia.


te mit szólnál hozzá, ha a pasid alaposan felizgatna, majd mielött elélveznél közölné, hogy oké, ennyi volt, mert más dolga van?


Az is igaz, hogy a fiatal fiuk nagyon könnyen felizgulnak, tehát a dolog annyi nem kikerülhető, de direkt játszani ezzel nem igazán tisztességes... (meg megsértődni sem ér, ha néhány ilyen akció után meg 5 perc alatt elmegy, te meg hoppon maradsz)

2008. aug. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem arról van szó, hogy direkt felizgatnám és ez nekem olyan jó program..mert szeretem!..csak nemtudtunk hozzá se menni meg hozzám se, mert más tényezők közbe jöttek amitől nem mehetett tovább a dolog (ugyanis a természet lágy ölén nincs éppen hozzá kedvem nekem se :S )..amúgy köszönöm mindenkinek a gyors válaszokat..még várok azért párat :)!!
2008. aug. 21. 20:08
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha a pasi szeret téged, akkor nem lesz rád pipa, ha "felhúzod", aztán meg semmi. Én is így jártam a pasimmal. Szegény nagyon fel tudott izgulni, de mivel nekem még ő volt az első, nem erőltetett semmit. Később meg ő "húzott" engem, hogy tudjam milyen érzés is az.


Azért nem kell ezt sokszor eljátszani, de ha most nem tudtatok hova menni, akkor ez van. :) Jó érzés érezni, ha egy pasi odáig van érted. :)

2008. aug. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%

Egy nöt felizgatni és kielčgületlenül otthagyni sokkal rosszab črzčs a nönek mint ha a pasit izgatod fel čs ott hagyod lelankadni

De ha a kedvčbe akarsz järni de ojankor nemtudtok dugni akkor räzd ki neki

Bärhol ahol nem nagyon lätjäk esetleg huzz rä gumit és akkor nem kem össze senkit semmit

Akär probafülkébe is meglehet vagy valamijen bokorba de sokszor mčg a nadrägbol se kell kivenned csak huz rä gumit čs finoman csavargasd

Sok sikert

2008. aug. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
A pasik egy idő után kurvára megunják az ilyen kis hülye picsák játszadozását. Nemtom hogy ti amúgy lefeküdtetek már? Mert ha igen, az más, mert ha csak az utcán néha oda-oda böksz neki, majd hazamentek és szexeltek az oké, de vannak olyan csajok akik azt hiszik h jópofa dolog szivatni ilyenekkel a pasikat. Az ilyen lányokat hamar ki is szokták dobni.
2008. aug. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, lefeküdtünk már. és már mint írtam egyáltalán nem direkt volt..csak most ilyen rosszul jött ki a dolog :S amúgy köszi a válaszokat mindenkinek!! :)
2008. aug. 22. 10:29
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!