Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehetek terhes ha eloszor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes ha eloszor szedek fogamzasgatlot, egyetlen egy tablettat, aktus elott egy oraval pl?

Figyelt kérdés
Meg nem szedtem,egyik baratnom evek ota hasznal egyet,nem kell orvos felirja,allitolag megbizhato.Csak nem tudom mennyire kell ezt a szervezetnek elozoleg megszoknia.
2015. jan. 31. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Első hónapban mindenképpen kell egy másik védekezési forma hozzá.Lehetsz terhes egy tabi után.
2015. jan. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az kamu. A legjobb tablettákat is legalább 1hétig kell szedni, hogy biztosan használjon.
2015. jan. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak 1hónap folyamatos tablettaszedés után megfelelő a védelem. Ha 1tablettát szedsz csak be, az olyan mintha semmit nem szednél.
2015. jan. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

nem kell orvos hozzá hogy felirja?:D

menj el dokihoz hogy neked felirjon olyat ami a te szervezetednek lesz megfelelő ne idiota barátnőkre hallgass akinek fogalma sincs a fogamzásgátlorol..

2015. jan. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Költőnő? ***** válasza:
54%

most ez KOMOLY????????????

TÉNYLEG ennyire nincs fogalmatok a dolgokról????

ARRRGHHH ilyenkor legszívesebben magamba marnék, komolyan.

B+, annyire hülye vagy, h te vagy a bizonyíték arra, h komolyan megérett a világ a pusztulásra, taigetosz gyanús idióta.

2015. jan. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"nem kell orvos felirja,allitolag megbizhato"


Téged sem az eszedért szeretnek. Aztán ne sírj itt nekünk utána, hogy "szerintetek terhes vagyok??" és hasonlók...

2015. jan. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most szerintem te és a barátnőd két különböző dologról beszéltek. Fogamzásgátló tablettát csak vényre lehet kapni, amit orvos ír fel.


Vannak vény nélküli tabletták, de azokat a hüvelybe kell helyezni x idővel szeretkezés előtt, de az max megszakítással kombinálva ér valamit.


A "klasszikus" fogamzásgátló tablettából egy szem semmit sem ér. Ajánlott legalább 1 hónapig szedni mielőtt együtt van a pár úgy hogy nem használnak más védekezési módot (például óvszert)

2015. jan. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!