Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Önző dolog így hozzáállni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző dolog így hozzáállni egy párkapcsolathoz egy férfi részéről?

Figyelt kérdés

Az "amit akar egy férfi azt ne kérje hanem vegye el" mód. Vagyis ha akarok szexelni a barátnőm meg nem, akkor úgy intézem hogy ő is akarja... pl. felizgatom, vagy letámadom és nem tud ellenállni a késztetésnek.

Van aki szerint nem jó így, szerinted?


2015. jan. 31. 17:28
 1/8 A kérdező kommentje:
Amúgy a kérdés most csak elméleti, épp nincs senkim...
2015. jan. 31. 17:29
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom ugyanígy csinálja. Ha nagyon nincs kedvem, akkor azért nem engedem neki. Erőszakos ne legyél, ha nem akar, akkor nem akar.
2015. jan. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom régen még oké volt, de manapság már kevesebb a szubmisszív nő és egy ilyen után le is csukhatnak megerőszakolásért.
2015. jan. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem arra gondolok hogy falhoz szorítom és szárazon... Hanem arra amit egy kérdésnél ki is írtam...:

"A szobámban a falhoz szorítom a nőt, hevesen csókolom, majd haladok fel alá a nyakán, vállán vissza az ajkaiig. Közben azért már vetkőztettem, és el kezdem ujjazni a magam bevált módszerével.

Így részéről az első orgazmus meg is van.

Szinte be emelem az ágyba, ahol már eleve nincs rajta sok ruha, de a maradéktól is megszabadítom, majd a szintén bevált módszerrel nyalom a 2. orgazmusáig.

Majd ugyanilyen hévvel és állati temperamentummal kezdem el dugni.

Általában először szemből misszionárius pózban, utána a lábait a vállaimra rakom közben nem gyorsan, de erősen jó mélyre hatolva nagyokat csattogva csinálom. Aztán a jól ismert kutya pózban egy darabig ugyanígy, aztán a nő igényeire gyorsulva csinálom, néha amikor úgy gondolom hogy kezd fáradni, kicsit kihúzom, a csiklóját megsimogatom párszor vele és dugom vissza. A vége felé fel emelem hogy a kezei nem az ágyon vannak, hanem a levegőben és a hátával tartja magát illetve én is segítek tartani őt.

végül amikor utoljára elélvez akkor agy én is és bele, vagy el engedem és ki csusszanva belőle a feneke és háta van beterítve.

Amikor nekem jó közben, halkan nyögdécselek, sokszor bele a fülébe hogy tudja hogy nekem is jó. "

2015. jan. 31. 17:33
 5/8 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Mind a ketto" Jo,mert vannak olyan lanyok,akik szeretik ha a ferfi ferfi,de a felizgatos talan jobb.Te ismered a baratno"det,ugyhogy neked kell tudni mikor melyiket alkalmazd.Volt egy csajom kb ket hetig,es o" mondta,hogy neha kell egy Jo bas.as .
2015. jan. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Erre emlékeztet ez a felfogás


[link]

2015. jan. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mien sex maniás vagy hány eves a kerdezo?
2015. febr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
25, miért?
2015. febr. 5. 21:25




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!