Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pasik! Mennyire legyek rámenős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mennyire legyek rámenős egy 40 év feletti pasival?

Figyelt kérdés

Tetszünk egymásnak, dicsért is egyik barátnőmnek hogy "hű micsoda szemeim és mosolyom van". Illetve nekem is gyakran bókol. Beszéltünk már szexről, de akkor nem adtam tudtára hogy bejön nekem, mert nem voltam biztos benne, hogy szeretnék e valamit. Aztán eltelt néhány hét, azóta flörtölgetünk, de ő nem lép, egyrészt mert gondolom azt hiszi hogy csak játszok, másrészt pedig mert nagyon úriember típus. Úgy érzem nekem kéne lépnem, mert én adtam az elején kétes jeleket, igy most nekem kéne tenni érte, hogy történjen is valami. Csak szexet szeretnék.

Szóval pasik, számotokra mi az ami ilyen szituációban izgató lenne? Tegyük fel négyszemközt vagytok egy dögös csajjal, mi lenne a legvadítóbb? Néhány "véletlen" érintés? Vagy határozottabb kezdeményezés, pl ha végigsimogatnák a farkatokat? Vagy semmi testiség csak kacer tekintet és néhány piszkos mondat? Ti mire indulnátok be legjobban?


2015. febr. 8. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
De sok a riba,nc.Te jo eg! Magyarorszagon sose jartam,de mar nem is akarok :D A prostitucio es a tiniribik hazaja.
2015. febr. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom azért írod, hogy csak szexet szeretné tőle, mert van családja. Szerintem nincs azzal, gond hogy tévesen vette volna a jeleket, egyszerűen csak osztott, szorzott és úgy érzi hogy nem vagy biztonságos választás szeretőnek, mert többet is akarnál tőle.


Mondjuk én akkor mondanék nehezen nemet, ha egy céges buliban jakuzziban, az ölembe ülne egy jó kolléganő és utána szobára hívna.

2015. febr. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jav.: szeretnél
2015. febr. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Galaxis. ***** válasza:
Hívd fel magadhoz egy indokkal. és akkor mehet is a dolog
2015. febr. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"Álmodj király lány!"
2015. febr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!