Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom tegnap nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom tegnap nagyon rámenős volt és addig nyaggatott még bele nem mentem az anális szexbe. Ezentúl kifog jönni mindenestől az ürülékem úgyhogy nem érzem majd? Szóval csak simán be sz. K?

Figyelt kérdés
2015. febr. 13. 10:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Mindenki így szokta, nem kell emiatt tartanod. A Pempersnek tavaly a bevétele 64%-al nőtt, mert a felnőtt nők és a melegek is egyre többet szexelnek, így a kaka egyszerűen kihullik belőlük, ami munkahelyen természetesen nem megengedhető. Otthon egyszerűen csak egy vödröt tologatnak maguk mögött.
2015. febr. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát ha ennyire tedd ide-tedd oda leszel és a barátod rád fog erőltetni mindent, akkor lehetséges ... :S

Állj ki az mellett, amit gondolsz, ha nem akarsz valamit, nem esik jól, minek csinálod?!

2015. febr. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem,nem lesz semmi bajod.

Ilyen problémáid max akkor lehetnének, ha évek óta minden nap análoznátok.

2015. febr. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Huhh..köszönöm a kommenteket! Most picit megkönnyebűltem. Azt elfelejtettem oda írni hogy aztán oda élvezett gumi nélkül. Szerintem ez kicsit undi,nem tudom ti hogy vagytok vele
2015. febr. 13. 10:26
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez egy szar helyzet? :D

Te sem vagy agysebész!

2015. febr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Még oda is élvezett? Atyaisten, csak nehogy terhes légy o.O
2015. febr. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A seggembe élvezett nem amoda :D itt biztos nem leszek terhes
2015. febr. 13. 10:42
 8/12 anonim ***** válasza:

én is beleélveznék a seggedbe, szerintem nem undi

23f

2015. febr. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

anált biztos nem tolnék gumi nélkül, de, ha már úgy tolta, akkor miért ne élvezne oda?


amúgy örülünk, h megkönnyebbültél, nézted, h milyen gyorsan csúszott ki a kaka, mekkora nyomással? Ha nem volt meg 15kPa, akkor lehet, h máris elkezdődött a baj! :D

2015. febr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod, van partnerem, akivel már több mint 15 éve műveljük az anált, imádja és minden 2-3. szex része minimum. Semmi baja nincs széklettartással :-P És ettől nem is lesz senkinek.
2015. febr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!