Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Igaz hogy a legtöbb férfi nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy a legtöbb férfi nem tudja kielégíteni a párját szexuálisan, mert önző és csak magával törődik? Miért vagytok ilyen bénák az ágyban férfiak? 23L

Figyelt kérdés

2015. febr. 26. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést nem veszem magamra, mert tőlem csak elégedetten távoztak.
2015. febr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Engem ki tud elégíteni a párom.
2015. febr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Igazad van, én is ezt tapasztalom. De cserébe kinyalom a kis puncidat ha szeretnéd :) Ha már a férfiakra nem lehet ilyet bízni :)
2015. febr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Te vagy béna, ha még egy férfi sem tudott kielégíteni. nem nyafogni kell, hanem rábízni magad a férfire.
2015. febr. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Igaz! A férfiak képtelenek kielégíteni egy nőt, mert önzőek, és csak magukkal törődnek, és bénák az ágyban. Nem is tudom, hogy a nők miért akarnak szexelni, mikor tudják, hogy úgy sem lesz jó. Fel nem foghatom.
2015. febr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
Eddig nekem pont ellenkező élményeim voltak. Általában én kielégítettem a nőt, viszont ő fordítva nem volt rá képes. Miért ilyen bénák az ágyban a nők? 27/F
2015. febr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezt inkább nem veszem magamra, nekem eddig csak pozitív visszajelzéseim voltak.
2015. febr. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
segédeszköznek használnak,az meg nem beszél,szóval shhh!
2015. febr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Na most mé' má'? Egy nőnek ugyanannyi ideje van, mint a pasinak, nem?

Viccet félretéve, te a kisfiúkról beszélsz, kérdező, nem a férfiakról. Nekem már csak a becsvágyam sem engedné, hogy kielégítetlenül hagyjak egy nőt. Főleg nem azt, akit szeretek.

2015. febr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem igaz.
2015. febr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!