Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy történt amikor a legelősz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy történt amikor a legelőször vettél a szádba faszt? Te akartad, vagy a partnered kérte, akarta?

Figyelt kérdés
Milyen érzés volt számodra ??? ( jó , kellemes , isteni , megalázó , rossz , undorító ....... ) ??? Hány évesen történt ???
2015. márc. 7. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Kellemes

érzés volt, leszoptam magamat, majd a számba élveztem és lenyeltem, mikor még hajlékony voltam.

15/F

2015. márc. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Te be akarod kapni az enyémet?
2015. márc. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3%
betegek... -.- pffffffff -.-
2015. márc. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3 hónapja, kíváncsi voltam milyen, annyira nem volt jó mint amilyenre számítottam.

22

2015. márc. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Elég fura

16/l

2015. márc. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
17 éves voltam és én akartam. Akkor már 5 hónapja jártunk a barátommal és mindenképp ki akartam próbálni hogy milyen érzés neki meg persze nekem is. Izgató érzés volt, ami a mai napig megmaradt. Nem számított rá, mert olyan helyen aludtunk, ahol nem szoktunk. Feküdtünk egymás mellett, majd lekúsztam a takaró alá, és gyors tempoban elkezdtem verni és szopni is. Pár perc alatt elment (na az volt a furcsa érzés, az ondó) az arcomra meg a számba. Utána ő is kinyalt először. Hát ő sem volt profi, de sikerült elmennem. Nekem is és neki is szép emlék maradt, azóta persze már fejlődtünk és jobban csináljuk.25N
2015. márc. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17%
26 éves csicska fiú vagyok és engem megszopattak ! Jó érzés !
2019. ápr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!