Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátnőm nem tud elmenni szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem tud elmenni szex közben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fél éve van szex a barátnőmmel, azóta egyszer sem tudtam elvinni. Mind a ketten szűzek voltunk még amikor elkezdtük. Ő 17 én 18 vagyok. Csak szájjal tudok nála orgazmust elérni, ő azt mondja ezzel teljesen elégedett, ne idegeskedjek rajta, hogy szex közben nem sikerül mert utána úgyis kárpótolom a nyelvemmel.. Mit csináljak másképp szerintetek? Lehet túl rövid az aktus? Általában 10-15 perc szokott lenni, előtte kb. 20 perc előjátékkal.
2015. márc. 8. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát elég rövid..

Én azt hittem h nem tudok elélvezni de a mostani párommal nem h eltudok de sikítok az élvezettől.

Nekem ő az első neki én már sokadik vagyok.


Valamit rosszul csinálsz ez biztos!!!


23L

2015. márc. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
nem minden lány tud elmenni szex közben, én se. ne aggódj emiatt, pláne ha kárpótolod és neki tetszik is ,)
2015. márc. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ma 22:33 sikitos riba/nc :D
2015. márc. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az oralistol o is sikit ne felj attol elso.. :D Csak azert jo lenne hogyha szex kozbe is menne.


Az meg hogy rovid az aktus.. haat mit csinaljak, kezdok vagyunk meg.


Koszi a valaszokat.

2015. márc. 8. 22:41
 5/6 anonim ***** válasza:
NEM GONDOLTÁ ARRA, HOGY GYORES VAGY, nem vagy elég figyelmes? Minden lány/nő arra vágyik hogy szex közben élvezzen el, és ha ez sokáig nem megy neki akkor keres olyant, akivel ezt ki tudja vitelezni.
2015. márc. 9. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

E szerint a hüvelyi a probléma.

Ahhoz a g pontot kell elárnie a faroknak, és elég ideig izgatni.

Ha most ez nem jön össze, akkor valószínűlegg nem úgy görbül a farkad, v nem jó a testhelyzetetek. Az elsőn nem tudsz változtatni a másodikon igen. Úggy kell behatolnod, h a hüvely has felőli részét izgasd. Pl a nyakadg a veszed a lábát és összehajtod, v hasrafekszik az ágyon, és te hátulról... Ha eggyik se válik be, akkor marad a leg g iztosabb megoldás: ujjazd! :-)

2015. márc. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!