Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Dohányos férfi csókolózás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dohányos férfi csókolózás elött cukrot szopogat, evvel megtiszteli a nöt aki nem dohányzik?

Figyelt kérdés

2015. márc. 8. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. Miért?
2015. márc. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
álomvilág XDDD
2015. márc. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem vagyok túl aktív dohányos de ha találkozok csaj ismerőssel akiről tudom h utálja a cigit akkor aznap rá sem gyújtok :D

tudja h hébe-hóba cigizek

2015. márc. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
sose kezdenék olyannal aki bagózik
2015. márc. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Rsag ***** válasza:
eZZel
2015. márc. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azzal tisztelné meg ha aznap nem gyújtana rá, sőt, le is szokna. Egy dohányos pasinak mindig más az "íze" minden értelemben, mint egy nem dohányosnak. Tapasztalat, volt évekig dohányos pasim, csak részegen nem zavart, nem is igazán szerettem vele csókolózni... Amúgy a cukortól max ragadósabb lesz a nyála, semmi több. Egy fogmosás többet segít.
2015. márc. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Több barátom is dohányos volt, de valahogy én nem érzékeltem más ízt a szájukban emiatt. Volt aki direkt nem gyújtott rá aznap amikor velem találkozott, de mondtam neki, hogy engem tényleg nem zavar a ízze. Talán attól is függ, hogy ki hogyan dohányzik, h megtartja e a szájában a füstöt vagy nem.

(Én nem dohányzom)

2015. márc. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Cukorka??

Ezt még nem venném megtisztelésnek.

2015. márc. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Semmit nem ér, a fogmosás jobb.

De akkor is érezni... keserű a csókja.

Nem jó dolog - legalább aznap mellőzni kellene a dohányzást.

2015. márc. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!