Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan élvezhetnék el?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élvezhetnék el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


19 éves lány vagyok. Még soha életemben nem élveztem el. Magamat nem szoktam izgatni, de már 2 éve élek szexuális életet a barátommal. Sajnos ilyen téren sok vitánk volt.

Ő már egy tapasztalt srác, több lánnyal is volt már.

Eleinte nem igazán ment a szex, mert feszélyezte az, hogy én még szűz vagyok, nem is igazán izgatott fel, csak arra ment, hogy az ő farka álljon. Aztán egyszer csak megtörtént a dolog.

Ma már simábban megy a dolog. Kb két perc csókolózás után már bennem is van.. Élvezem a dolgot, de úgy gondolom lehetne sokkal jobb is.


Van, hogy túl korán berakja, nekem ekkor fáj..és szólok neki, de csak a sértődés megy és még annyi élvezetet sem kapok, mint alapból, mert ilyenkor egyáltalán nincs is szex.


A nyelvével sosem izgat (ez taszítja, így erre nem is kérem) viszont a kezével sem úgy és ott csinálja ahogy jó lenne. Már többször megmutattam neki, hogy mik azok a pózok, azok a technikák, amitől jobb nekem. Egy alkalommal így van, aztán el is felejti..


Már nagyon feszélyez a dolog.. és szeretnék végre elélvezni.

Mondtam már neki szépen/kiabálva/sírva.. de csak egyre rosszabb a helyzet..mivel így ő sem tud "teljesíteni".


Mit tehetnék?


2015. márc. 28. 21:21
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ha lehet normális válaszokat!!
2015. márc. 28. 21:22
 2/13 anonim ***** válasza:
szakíts vele... ha nem törődik vele hogy neked jó legyen akkor nem is szeret... én jobban izgulok azon hogy a barátnőmnek jó e minthogy nekem...mert szeretem és azt akarom hogy tudja hogy törődöm vele
2015. márc. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Hagyd el, ez egy szánalmas, önelégült majom. Maximum abban tapasztalt, hogy neki mi a jó. 30F
2015. márc. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A szex témát leszámítva minden jó. Rengeteg csodás élményben van részünk és szeretjük egymást..
2015. márc. 28. 21:25
 5/13 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy csak és kizárólag én kezdeményezek..
2015. márc. 28. 21:26
 6/13 anonim válasza:
Aki nem akar neked élvezetet okozni a szexben, az nem szeret. pont. Egy életre meg akarod fosztani magadat valamitől? ami nem mellesleg a boldog párkapcsolat egyik fontos alappillére?
2015. márc. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

uristen, csak szörnyűségeket írtál kérdező.

a palid 1 balfék semmirevaló

2015. márc. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ja, állati tapasztalt lehet, ha megjegyezni sem tudja, mi a jó Neked. Normális választ vársz, hát tessék, nem túlzás: ez állati gáz. Maximum a Te szemedben lehet tapasztalt, de amúgy egy torz szexuális világképű alaknak tűnik, aki biztos röhög a markába, hogy mindig van hová dugni, mert itt ez a tapasztalatlan csaj, aki felnéz rá, és még ennyi szarság után sem küldi el. Szerinte pár év múlva visszatekintve már Te is ilyesmit fogsz gondolni.


25/F

2015. márc. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Előbbivel teljesen egyetértve mondom, hogy szerintem a többi dolgotok se olyan ahogy képzeled, TE hazudsz saját magadnak. Aki ennyire önző a szexben, az más téren se ép.
2015. márc. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Stainless ***** válasza:
Hát ha mindig te kezdeményezel, és csak azzal törődik hogy neki jó legyen akkor elég önző, sőt lehet hogy más is van a dologban ha mindig te kezdeményezel :S Szerintem találnál te jobbat is.
2015. márc. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!