Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha két ember análban szeretkez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két ember análban szeretkezik óvszer nélkül akkor nagyon súlyos betegségeket lehet elkapni/ lehet e belőle súlyos probléma?

Figyelt kérdés
Ha lehet kérem tapasztaltak válaszoljanak, előre is köszönöm

2015. ápr. 11. 01:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Igen súlyos betegségeket lehet elkapni, óvszer nélkül veszélyes mindkét fél számára.
2015. ápr. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
10%
2015. ápr. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%
Egy átlagos gumi nélküli anál szextől nem lesz semmi bajod. Persze vannak olyan paranoiások akik mindenben a veszélyt látják, de még senki nem tapasztalt ilyet, milyen érdekes. Csókolózással, orális szextől és punciba dugástól is ellehet kapni akármit. A legbiztonságosabb ha nem szexelsz egyáltalán.
2015. ápr. 11. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
Lehet félvállról venni a dolgot, ahogy a 3as mondta. Ajánlom figyelmébe ecoli nevezetű baktériumot.
2015. ápr. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
28%
Az semmi ha átmész az úton akár egy busz is elüthet
2015. ápr. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát mindkettő ellen lehet védekezni...
2015. ápr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
Nincs tapasztalatom még, de én úgy tudom ha bekerül a cucc a húgycsőbe, akkor az szépen be tud gyulladni. Meg persze nemi betegségeket is el lehet kapni, de gondolom te inkább az ott található baktériumok miatt parázol. Én is. :)
2015. ápr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%

még csak nem is hallottam ilyet még neten se, hogy valakinek valóban fertőzése lett volna tőle, ezért én nem parázok rá. a végbélben nem szokott salak lenni, pláne folyékony, hogy attól féljen az ember hogy a húgycsőbe jut. annyit kell betartani hogy utána nem dugjuk át máshova és megmossuk, ennyi. nem kell ezt túlmisztifikálni. aki pedig tisztaságmániás és paranoid, az úgy is azt fogja szajkózni hogy húzzál 3 gumit, a másik meg fertőtlenítse ki előtte a végbelét..

ennyi erővel mindenki parázhatna azon is hogy teherbe esik a lány miközben fogamzásgátlót szed, mert ilyenről viszont hallottam. de ez is ugyanúgy ökörség lenne. azért csak mérlegeli az ember hogy mire mennyi esély van..

2015. ápr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%
8: Akkor guglizd meg... Ne legyél nyomi... -.-
2015. ápr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%
Ha mindketten egészségesek, és a lány csinál beöntést előtte, akkor lényegében elképzelhetetlen, hogy bármelyikük elkapjon valamit közben.
2015. ápr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!