Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha lefeküdtem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha lefeküdtem egy sráccal, de igazából a legjobb barátja jön be nekem? (22L)

Figyelt kérdés
Nagyon messze lakunk egymástól egy régi, férfi ismerősömmel, de a múltkor nála töltöttem egy hétvégét, és lefeküdtünk egymással. Nem igazán volt jó, aztán a következő hétvégén már otthon buliztam, és ott volt a srác legjobb haverja, és sokat beszélgettünk. Nagyon szimpatikus, és szeretném őt jobban megismerni, vele eltudnék képzelni komolyabb dolgot is. Csak félek, hogy kiderül ez a dolog, és akkor mindkettő megutál. Most mit tegyek?

2015. máj. 6. 09:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Te egy éretlen kislány vagy, semmi több. biztos, hogy ki fog derülni az hogy lefeküdtél a haverjával. Nem értem ha nem jön be a pasi hanem a másik akkor minek szexeltél vele? Vagy ha nincs ló jó a szamár is? Tiszta gáz. Ezek után a másik aki bejön neked esélyes hogy nem tart rád igényt, nem mindenkinek férnek bele ilyen kalandok az elvárásaiba, és ez érthető is.
2015. máj. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha egyikhez sem köt jelenleg komoly kapcsolat akkor mi a kérdés ezen? Semmi közük hozzá hogy te mit tettél míg nem voltál az alanyokkal párkapcsolatban.
2015. máj. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha tényleg legjobb barátok, nagyon nagy valószínűséggel megdug ő is téged és kirak mint macskát sz*rni mert a barátjával így bántál.
2015. máj. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem vagytok egy pár, ha jól értem. Innentől csak egy kaland volt. Ha összejössz a másik sráccal, akkor célszerű őszintén elmondani, hogy előtte ez megtörtént, amikor független voltál. Véleményem szerint mindenkinek van múltja és ezen senki nem sértődhet meg ...
2015. máj. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%

A régi srác érzékenységével ne foglalkozz. Az új srácnak mondd meg, hogy a haverja régi férfiismerősöd, akivel egyszer egy hétvégén összegabalyodtatok, tovább magadtól nem kell ragozni. Ha feszegeti a témát, akkor mondd el neki.


Jobb ha te tálalod neki a témát, mint ha a régi srác.

Ha a régi srác csak kicsit is sértett, akkor könnyen kapható csajnak állíthat be.

2015. máj. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Ja, csak így hobbiból lefeküdtetek? Hát, aki maga sem tudja, mit akar, az megérdemli. Nyilván maj a másik mellett rájössz, hogy "hiába feküdtem le vele, gazából egy harmadik tetszik". Inkább kíméld meg őket magadtól és nőj fel.
2015. máj. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Milyen sokféle válasz jött erre a kérdésre. Én az #5-ssel értek egyet.
2015. máj. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem még simán kezdhet veled. Csak őszinte legyél, de nagy feneket nem kell kerítened a dolognak. Elvégre senki felé sincs semmilyen elszámolni valód.
2015. máj. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Feküdj le felváltva mindkettővel néhányszor, aztán dobd ki őket és ismerkedj meg egy rendes fiúval.
2015. máj. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A mostani barátom egyik nagyon jó haverjával régebben kavartam, elég ritkán de hosszú ideig. Konkrét szex nem volt, de petting igen, szóval a lényegen nagyon nem változtat. Most is egymás közelében, egy társaságba járunk, mindenki mindenkivel jóban van. Sosem mondtuk el neki amennyire tudom, nem mondta el neki egyikünk sem. Ha bárkinél rákérdezne konkrétan, nem hazudnék neki, meg tudja, hogy van olyan a kollégiumban ahol lakik, akivel már kavartam, de nem kíváncsi rá. Nagyon múlik a 2 srác személyiségén, meg hogy mennyire vagytok ti jóban a régi sráccal, lehet hogy nem buktatna le, lehet hogy direkt rossz színben tüntetne fel, ezt mi nem tudhatjuk.

23L

2015. máj. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!