Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kínos szellentéses sztorik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kínos szellentéses sztorik, helyzetek?

Figyelt kérdés

2015. jún. 4. 21:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
97%

Orál közben túlságosan is ellazultam és véletlen kicsúszott. Nagyon szégyelltem magam és bocsánatot kértem. Jelezte, hogy semmi baj és folytatta.

Én vagyok a legszerencsésebb srác, meg fogom kérni a kezét.

2015. dec. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
25%
erre hokizol?
2015. dec. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
95%
először aludtam együtt a barátommal és álmomban elfingottam magam, másnap közölte velem, hogy ez történt, és, hogy milyen aranyos volt :D
2016. febr. 4. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
91%

A legtobb sarcnak meg tetszik is ha a baratnoje veletlen pukizik elotte.

Az en baratom eloszor ,mikor eszrevettem,h pukizott elottem, azert volt mert nagyon budos lett...:D en meg oszinte ember vagyok nem tudtam mashogy lereagalni elkezdtem fujjogni es kiszaladtam a szobabol. O meg csak rohogott es azota direkt bepukizik elottem,mert h "milyen vicces, amikor fujjogok"


Elso hozzaszolo:

Nem ertem miert lenne ciki...ez egy termeszetes reakcio a testedben. Inkabb orulj neki,h kijon a mehedbol.

Mikor eloszor ilyen volt a mostani baratommal, en is kicsit zavarba jottem, de csak azert mert nem tudtam, hogy tisztaban van e azzal, h nem befingottam...:'D

Es igy raneztem: "Oooo....ez nem az volt! "

Max ez a ket kulonosebb eset volt. :)

2016. febr. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Deflohelp ***** válasza:
84%
2016. ápr. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
84%
Néha nagyon jó érzés egy nagyot, hangosat durrantani, de van egy érzésem, kilyukad a gatyám hátul.
2016. ápr. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
83%
Edzés közben pukiztam egy nagyot véletlen pláne úgy, hogy az edzőm nagyon tetszik és... elég kellemetlen volt!
2016. aug. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
81%
En a volt pasimmal vacsoraztam, (bekulofelben voltunk,elotte egy evig nem talalkoztunk) kaja utan elmentunk a lakasara borozni es az volt a szeremcsem, hogy pont atszoktam a cigirol az elektromosra.. veletlen bepukiztam az asztalnal (halk es rohadt budos).. belefujkodtam az arcaba gyorsan az ecigi fustjet 😁😁😁 valamennyire tuti elnyomta a pukiszagot de akarhanyszor erre gondolok ujraelem a pillanatot es elvorosdok 😁😁 (amugy nem jott ossze a kibekules vegul, csak szexeltunk egy jot)
2016. szept. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
81%
jézusom 0.o itt mininum ketten azt hiszik, a méh megy tele levegővel puncipukikor...
2016. szept. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Bab volt ebéd. Én a vendéglátó szobából óvatosan mentem be a saját szobámba, már dübörögtem belülről rendesen, a szobám ajtó felüli részén, a tesóm játszott a gépen én mint aki befogott óvatosan osontam el mögötte, vagyis csak szerettem volna,mert minden lépésnél ormótlan hangosan törtek elő belőlem a nemes gázok.

Erre a tesóm megáll, megfordul, nevemen szólít,... , Te,te most fingottál?!

Beszarás,hogy mennyire erősen tartottam vissza, mégis kicsúszott, de úgy,hogy észre sem vettem. De hangaja volt rendesen.

Nagyon cuki volt :(

2017. ápr. 29. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!