Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ciki, hogy úgy csajozok, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, hogy úgy csajozok, hogy bármerre megyek gitárt akasztok a hátamra? Nem tudok játszani, de a csajoknak tetszik.

Figyelt kérdés

[link]


Van egy jackson guitarom és én is így sétálok. a haverom szintén így jön ellettem, egy másik meg két dobverővel.

Ők sem tudnak játszani, de úgy csinálunk mintha, és a lányok megbámulnak minket és könnyebb velük beszélni.

Csak azt nehéz kimagyarázni, amikor azt kérik, hogy játszunk valamit. Illetve, mikor be kell vallani hogy nem tudunk zenélni. Vélemények?:DDD



2015. jún. 14. 15:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Sok mindennel lehet csajozni.

Konkrétan még macskával is, tapasztalat. :)

2015. jún. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
Én is megbámulnám őket, hogy kik ezek a hülyék...
2015. jún. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
Sztem teljesen okés, igazából néha én is gondolkozok rajta hogy kikéne próbálni :) Akik meg ennyire szidnak, nekik gondolom szex hiányuk van és így vezetik le :D
2015. jún. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
93%

#13

Igen, mert a vélemény nyilvánításnak sok köze van a szexhez... komolyan, akik hangszerrel csajoznak, azok mind ennyire hülyék? Egyébként meg ő kérdezte. Csajozáshoz, ismerkedéshez személyiség kell, akinek ez nincs meg, az próbálkozik ilyen szánalmasan. De te is próbáld csak ki, attól még nem lesz nagyobb farkad;)

2015. jún. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%

"Csajozáshoz, ismerkedéshez személyiség kell"

Ez nem a humor rovat :)

2015. jún. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Vegyetek példát a dobosotokról és járjatok pengetővel! Keressétek a sodrófás lányokat és óvakodjatok a sliccgombbal mászkáló csajoktól!
2015. jún. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
92%

#15

Tehát szerinted a nőknek az kell, hogy gitárral a hátadon mászkálj, természetesen tok nélkül, és mindenféle hangszeres tudás nélkül, hogy lássa mindenki mekkora gitárhíró vagy. Ennyi gyökeret egy fonál alatt... sok hülye, kevés a töltény.

2015. jún. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyú ciki és szánalmas! 25/N
2015. jún. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de gáz..
2015. jún. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%
#17 Természetesen ez sem igaz. A nőket két dolog érdekli: kinézet és pénz. Tehát se gitár, se személyiség ;)
2015. jún. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!