Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Rockerek, metálosok, esetleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rockerek, metálosok, esetleg goth fiúk! Nektek mi a lányideálotok?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdezem, érdekel hogy a hozzám hasonló embereknek (csak a másik nemben) mi jön be. Amúgy tudom hogy emberfüggő.

Kérlek azt is írjátok oda, hogy fontos-e, hogy ő is hasonló stílusú legyen.

Köszönöm előre is a normális válaszokat! További szép napot!



2015. jún. 18. 09:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hosszú, sötét haj, szép arc és átlagos alkat, esetleg vékony vagy a sportos is jó. Nagyjából ezekre figyelek leginkább Az, hogy ugyanolyan stílusa legyen, nekem nem annyira fontos. :)
2015. jún. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne
2015. jún. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Személyiség függő. Nem muszáj ilyen stílusúnak lennie.
2015. jún. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hofeher bor, hosszu fekete haj, gyonyoru kek szemek, piros ajkak, ♡♡♡♡♡♡♡♡♡\m/
2015. jún. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hosszú barna kaj, szürke szemek, kerek arc, alacsony, kicsit husi testalkat.

Nem fontos a stílusa, csak ne legyen divatri_anc.

2015. jún. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Küllemre általában a hosszú, barna hajú lányok szoktak bejönni, lehetőleg amolyan "kislányos" arccal, mert én is eléggé kölyökképű vagyok :D

Ami a belsőt illeti, szeretem a gondoskodó, kissé anyáskodó természetű lányokat. Valamint fontos persze, hogy meglegyen köztünk a kémia, tudjunk egymással gördülékenyen beszélgetni, hülyéskedni.

Hogy fontos -e a hasonló a stílus? Nem tartom létfontosságúnak, de mindenképp előny és örülök neki, ha vannak olyan bandák, amiket mindketten ugyanúgy szeretünk, és így akár koncertekre is tudnánk közösen menni. :)

21/F

2015. jún. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a horrorpunk!
2015. jún. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
fontosnak nem fontos de jól tud állni egy csajon a bőrdzseki meg a feszülős bőrgatya :D inkább az számít hogy hasonló zenéket szeressünk /80's rocker srác/
2015. jún. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 szaszaa11 ***** válasza:

Az én lányideálom vörös hajú zöld szemű vilagos feher boru (nem agyonazolizott) nem tul vékony alacsony lany.

En nem nézem parkeresesnel a masik stílusát.

18\f, punk vagyok.

2015. jún. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Szia!


Nekem vörös, világosbarna, esetleg szőke hajú leányok jönnek be, előny ha apró, alacsony. Nekem fontos a stílus, fontos hogy eljöjjön velem koncertekre. És fontos, hogy kreatív legyen, amolyan alkotó személyiség.

És hogy elviseljen:P


26/F

2015. jún. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!