Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire szánalmas, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szánalmas, ha egy lány egyéjszakás partnerrel veszíti el a szüzességét?

Figyelt kérdés

Előrebocsátom, hogy semmiféle privát üzenetre nem fogok reagálni.

Nincs barátom, nem is vágyom párkapcsolatra, a szexre viszont annál inkább. Maszturbálni maszturbálok (talán túl sokat is), de az nem az igazi, egész egyszerűen nem bírok magammal már. Minden létező fiúbarátom foglalt, de még ha szinglik is lennének, nem érne nekem annyit egy kósza numera, hogy a velük való viszonyom esetlegesen szétcsesződjön miatta. Erre az esetre ki mit javasol?



2015. jún. 24. 18:47
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
65%
Amit te is írtál :)
2015. jún. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

baratkozz egy idegennel. par hetig meg kibirod a masztit is. ha bejon a srac akkor akar tobb is lehet mind egyeszakas. s az mar szanalmas sem lesz

23 f

2015. jún. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
39%
Miért lenne szánalmas? Kinek kell ezzel elszámolni? A lelkiismeretednek esetleg, de mivel írtad, hogy nem akarsz barátot, így könnyű lesz azzal is.
2015. jún. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért elég szomorú egy egy éjszakás kalandra áldozni a szüzességed. Lehet hogy most úgy érzed hogy nagyon vágysz a szexre és ebben a pillanatban nem motivál más, viszont egyszer leszel idősebb és én úgy gondolom hogy nem lesz egy kellemes emlék, és utólag biztos bánnád.

Az elsőt azt nem felejti el az ember, és nyilván valahol te is érzed hogy ez így nem helyes ha felmerült benned ez a kérdés.

2015. jún. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gáz, de nem sértésből mondom mert nem akarlak megsérteni, én a helyedben várnék.
2015. jún. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is gáz.
2015. jún. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
40%

Kicsivel több mint egy éve vesztettem el egyéjszakás kalandban, én is igy voltam vele hogy, hogy nagyon hiányzott a testiség...:) több mint 8 hónapja vagyok egy másik fiúval kapcsolatban..és nem érzem hogy megbántam hogy egyéjszakásban vesztettem el..

20L

2015. jún. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
Nem kell reagálnod, csak olvasd el a privit.
2015. jún. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Inkább tartós szexpartnerben gondolkoznék a helyedben.
2015. jún. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem sem gáz.Én is így vesztettem el.

Annyi különbséggel,hogy én bele voltam zúgva a srácba,de barátnője volt és én csak egy éjszakát akartam(Ő többet-de így jó volt,mert a barátnője miatt nem mert keresni:) )

Nem bántam meg.

2015. jún. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!