Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Canesten krémből van olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Canesten krémből van olyan, ami nemiszervre és szájra is egyaránt jó?

Figyelt kérdés
Vagy külön kell megvenni őket?

2015. júl. 24. 01:18
 1/5 Költőnő? ***** válasza:
xddddddddddddd
2015. júl. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem kell külön venni.

én simán kértem cémet, és kentem a nemiszervemre jo egy hétig.

totálisan elmult a problémám!

2015. júl. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A herpeszt nem candida gomba okozza, mégis miért kennél herpeszre Canestent?

A herpeszt vírus okozza, a vírus pedig nem gomba.

Az megint más, hogy legyengült az immunrendszered, lett odalent egy fertőzésed és ennek hatására a már korábban benned lévő herpesz vírus aktiválódott, de ne kezelj vírust gombaölővel!

Vegyél herpeszkrémet a patikában, az való a herpeszre, nem a Canesten!

2015. júl. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Orális szex miatt kérdeztem, hogy ha esetleg át tud terjedni a nemiszervről szájra, akkor ugyanaz a krém a szájra is alkalmazható e.


Van direkt olyan, ami mindkettőre jó? Vagy az egyik jó mindkettőre a másik nem? Vagy teljesen külön kell őket használni?

2015. júl. 25. 19:53
 5/5 anonim ***** válasza:

A gombás fertőzés orális úton a száj nyálkahártyáján keresztül tud terjedni, oda meg tilos ilyet használni! És ilyen jellegű fertőzésnél eleve a nemi élet semmilyen formája nem ajánlott, mondhatni tiltott! És a kezelés ideje alatt sem ajánlott!

A herpesz, meg mint mondtam, herpesz. Herpeszkenőcs kell rá, nem Canesten!

2015. júl. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!