Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit mondjak egy lánynak hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak egy lánynak hogy megmutassa a ciciét?

Figyelt kérdés
A csaj ismerősöm már elég rég óta, de nemtudom mit kéne csinálnom , hogy megfoghassam a mellét.

2015. aug. 3. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy kézrátétellel megnagyobbítod őket.
2015. aug. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Öltözz be doktornak, és kamuzd, hogy az orvosin vagy elsőéves. :D
2015. aug. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Addide a didid addide! ;)
2015. aug. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg iszogatás közben:)
2015. aug. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt hogy: Megmutatod a cicid végre?
2015. aug. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Itasd le.
2015. aug. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igérd meg neki, hogy ha megmutatja akkor megpuszilod neki!
2015. aug. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia mellesleg hogy vagy? :P
2015. aug. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Scav ***** válasza:
Attól függ milyen személyiség. Nekem van bevállalósabb lány ismerősöm, akit elég volt itatni. Szilikon volt berakva neki, aztán addig hergeltem azzal, hogy szerintem a szilikon szar és természetellenes még a fogása is, hogy megmutatta, sőt, meg is foghattam. Viszont volt olyan is, akinek gyönyörű mellei voltak, de nem volt annyi pia, amire elég bevállalós lett volna arra, hogy megmutassa. Próba cseresznye. Itatni kell, csak ne addig, hogy öntudatlan legyen, mert ha úgy fogod meg, hogy nem járult hozzá, vagy nem is tudott róla, az már bűncselekmény. Annyit meg nem ér a dolog. Meg a barátságotok se.
2015. aug. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!