Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit mondjak neki hogy ne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki hogy ne tegye ezt velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok 23L vagyok es van egy 19 eves baratom mar 5 honapja eggyut vagyunk de szakitani akar velem ugyanis van egy nagyon csunya Pánikroham betegsége és nem akarja hogy en szenvedni lássam őt és aztmonda hogy nekem sokkal jobb pasira van szükségem de nekem nem kell más... Szeretnék segiteni rajta mert szeretem de nem hagyja...Azt gondolja hogy egy nap el fogom vesziteni őt és nem akarja hogy szenvedjek.Előre is köszönöm a segitséget.

#betegség;párkapcsolat;eggyüttérzés
2015. aug. 5. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
4 évvel idősebb vagy a pasidtól??Ez is furcsa a mai világban :) Fordítva szokott lenni általában :)
2015. aug. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudsz segíteni neki,ha ő nem akarja.Esetleg mondd el neki,hogy milyen fontos neked és,hogy nem szeretnéd elveszíteni.Próbáld meg megbeszélni vele ezt a dolgot...de ha nem hagyja,sajnos nem tudsz mit csinálni.Nekem is volt egy ilyen "mártír" barátnőm,de nem tudtam mit kezdeni vele...sajnos nem lett jó vége :/ 18/L
2015. aug. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, örülj neki, hogy megszabadulsz tőle.

Én is pánikbeteg voltam, de inkább azon dolgoztam, hogy kigyógyuljak belőle (sikerült). Te nem tudsz ebben segíteni, ha ő nem akarja.

2015. aug. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!