Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ott aludtam a legjobb lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ott aludtam a legjobb lány barátomnál és szexeltünk, de nem tudom hogyan tovább, Mit tegyek? Keressem vagy várjam meg amíg ő keres? 20/f

Figyelt kérdés
Szóval többen voltunk, náluk filmeztünk, mindenki elment haza, én maradtam, mert nekem már nem ment busz olyan későn, szobájában aludtam félmeztelenül, boxerben. Mentem a fürdőbe magamnak vízért és megkért hogy hozzak neki is egy pohárral, így az ágyához vittem neki és aztán minden történt vhogy ahogyan történnie kell, elkezdett simogatni, smároltunk és volt egy fél órás szex, pedig teljesen józanok voltunk. Én reggel elmentem szó nélkül, amikor még aludt, és azóta nem beszéltünk. Tudom, hogy úgyis kell róla beszélnünk, de nem tudom h én lépjek-e először. Nekem ő volt az első amúgy :DD Ő 19 éves

2015. aug. 5. 17:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
A lányok többsége úgy vélekedik, hogy a fiúnak kell megtenni az "első lépést". Szerintem keresd te:)
2015. aug. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 RRR ***** válasza:
100%
keresd te,ha már elmentél szó nélkül
2015. aug. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
felhívtad már?
2015. aug. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
nem, még mindig nem beszéltünk, ez amúgy tegnap éjszaka történt, ma reggel jöttem el tőlük, de amúgy mit mondjak neki? felhívom és rögtön ezzel kezdjem? vagy hogy kezdjek bele?
2015. aug. 5. 17:31
 5/22 anonim ***** válasza:
98%
"Én reggel elmentem szó nélkül, amikor még aludt, és azóta nem beszéltünk." Szerintem a csaj már nagyon bánja, hogy éppen téged fogott ki.
2015. aug. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
Írj rá, kérj bocsánatot amiért szó nélkül elmentél. Ezek után biztos lehetsz benne, hogy ő nem fog téged keresni. Kérj bocsánatot, mondd el neki milyen volt a dolog, utána remélhetőleg simán fog menni a beszélgetés:)
2015. aug. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Uristen hivd mar fel kerj bocsanatot mondd h ossze voltal zavarodva sajnalod h elhuztal reggel stb
2015. aug. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
az imént felhívtam telefonon és megbeszéltük, azt mondta, már régóta tetszem neki, csak nem tudta a tudomásomra adni, este találkozunk személyesen és megbeszéljük még és hogy hogyan tovább, köszi a válaszokat!
2015. aug. 5. 18:09
 9/22 anonim ***** válasza:
Helyes! :)
2015. aug. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Jaj, de kis cukik vagytok :)
2015. aug. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!